Poprzedni artykuł: Grażyna Torbicka ambasadorką marki L'Oréal Paris Następny artykuł: Pokazała przemianę z chłopca w kobietę, stała się gwiazdą internetu

Delikatne tatuaże w uszach i za uszami. Wzory dla kobiet

Kobieta,
,
, tagi: tatuaż, tatuaże wzory, tatuaże damskie, tatuaże galeria
Niektórzy preferują tatuaże w jak najbardziej widocznych miejscach, inni – wręcz przeciwnie. Tatuaże w uszach oraz tuż za nimi na topie były już rok temu, można jednak zauważyć, że w ostatnim czasie moda na ozdabianie tej części ciała tuszem rośnie.

Tatuaże są najbardziej trwałą ozdobą ciała. Skoro ktoś lubi dekoracje uszu, dlaczego nie miałby skusić się na tatuaż właśnie w tym miejscu? Jest on bardzo dyskretny, ale kiedy już się go odkryje, skutecznie przyciąga uwagę. Subtelny wzór bardzo łatwo ukryć i wystarczy zrobić zwyczajny kok, aby efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania.

Tatuaże w uszach, jak i wszystkie pozostałe, służą m.in. wyrażaniu własnej osobowości. Dziś śmiało można powiedzieć, że stały się już dość częstym dopełnieniem biżuterii, a także ciekawą alternatywą dla tatuażu na karku. Ich amatorki wybierają zwykle minimalistyczne wzory, jak np. kwiaty, nuty, serduszka, gwiazdki czy motywy zwierzęce – psy, koty i ptaki.

Tego typu ozdoby kuszą zarówno kobiety, które na tatuaż decydują się po raz pierwszy i chciałyby „trzymać” go poza zasięgiem wzroku innych, jak i te, które salon tatuażu odwiedzały już wcześniej. Jeśli tatuaże uszu podobają się i wam, może zainspiruje was któryś z wzorów przedstawionych w galerii. Jaki motyw przypadł wam najbardziej do gustu?

Czytaj też: Hit czy kit: dwukolorowe tatuaże 3D

Fot. Instagram


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 maja 2017, 00:48

Nasze propozycje