Poprzedni artykuł: Katarzyna Zielińska odchodzi z "Barw szczęścia"! To była bardzo trudna... Następny artykuł: Konkurs: zdobądź wyjątkowy dzbanek filtrujący Aquaphor Onyx z wkładem...

Karolina Szostak schudła 20 kg! Teraz zdradza, jak to zrobiła

Kobieta,
,
, tagi: Karolina Szostak, diety gwiazd
Jedni kochali jej krągłe kształty, inni nie mogą się napatrzeć na jej wielką metamorfozę. Dziennikarka mocno schudła i teraz opowiada, jak wyglądała jej droga do obecnego wyglądu.

Karolina Szostak od marca zrzuciła prawie 20 kilogramów. Jak sama przyznaje, próbowała wielu diet i spędzała intensywne godziny na siłowni. Swoją walkę o idealną figurę postanowiła opisać w książce.

Karola dostawała wiele listów od kobiet, które też pragną takiej spektakularnej metamorfozy, ale nie wiedzą, jak to zrobić. Zamiast odpisywać im pojedynczo, postanowiła napisać dla nich poradnik, w którym krok po kroku opisze swoje odchudzanie - powiedziała magazynowi "Party" koleżanka Karoliny Szostak.

Zobaczcie także:  Doda wygląda jak... Anna Przybylska? Fani nie mają złudzeń! 

Czy dziennikarka już osiągnęła wymarzoną wagę i zamierza zaprzestać ochudzania? 

Nadal jestem na diecie, jem głównie warzywa i owoce, od czasu do czasu dorzucę do tego kawałek ryby. Ale nie zależy mi już na utracie kilogramów, tylko na utrzymaniu tego, co udało mi się osiągnąć ciężką pracą – twierdzi Karolina.

Zobaczcie, jak się zmieniła figura Karoliny Szostak. Uważacie, że teraz wygląda lepiej? Jesteście ciekawi, co jeszcze zdradzi w swojej książce? 

Dziennikarka przed metamorfozą

Dziennikarka po schudnięciu

Zobaczcie także:  Tak odważnej sesji okładkowej Małgorzata Rozenek-Majdan jeszcze nie miała!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2018, 20:21

Nasze propozycje