Poprzedni artykuł: Wiemy, jak wygląda pierścionek zaręczynowy i obrączka Małgorzaty Rozen... Następny artykuł: Dlaczego warto wypróbować depilację IPL? Opowiada lekarz dermatolog i...

Dlaczego kobiety mają kompleksy? Zobaczcie to szokujące WIDEO

Kobieta,
,
Rachel Levin, znana jako Rclbeauty101, stworzyła wideo, na którym pokazuje, jak postrzegają się kobiety. I... jak same wpędzają się w kompleksy. Nas ten film bardzo poruszył.

Badania pokazują, że aż 40-70% dziewczyn ma kompleksy z powodu swojego wyglądu. Najczęściej pojawiają się one w momencie, kiedy dojrzewają. Ponadto naukowcy zbadali, że w naszej głowie codziennie rodzi się około 13 negatywnych myśli na temat wyglądu.

Zobaczcie także:  Ch...owa Pani Domu pokazuje życie takim, jakie jest. Bez filtrów. Wywiad

Ten temat postanowiła podjąć Rachel Levin, której konto na YouTube śledzi ponad 9 milionów użytkowników. Nagrała materiał pod wiele mówiącym tytułem "Jestem brzydka". Do tej pory odtworzono go ponad 3 miliony razy.

W czym tkwi jego fenomen?
Autorka rozpoczyna to video od wykonywania sobie makijażu, po czym zaczyna go rozmazywać i krytykować swoje rysy twarzy. Nagle pojawia się mała dziewczynka, która jest odzwierciedleniem małej Rachel. Zadaje jej pytanie: "Co jest ze mną nie tak Rachel?" i prosi żeby powiedziała jej, czego w niej nienawidzi. Jak reaguje starsza wersja Rachel?

Zobaczcie ten materiał:

Zdanie pojawiające się na końcu, codziennie każda z nas powinna mieć z tyłu głowy: "Jeżeli nie mówiłaś tego o sobie, kiedy byłaś mała, to dlaczego mówisz to teraz?". 

Zobaczcie także:  Jak ogarnąć swoje życie?

Foto: Screen z YoTube


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 października 2018, 17:14

Nasze propozycje