Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Wyniki konkursu Philips: sprawdź, czy wygrałaś filiżanki Villeroy&Boch... Następny artykuł: Najbardziej świąteczne miasta świata

Dlaczego ludzie w szczęśliwych związkach zdradzają?

Kobieta,
,
, tagi: ted
Czy zdradę zawsze musimy potępiać? Czy zdrada zawsze jest końcem związku? A może częściej staje się początkiem przebudzenia w relacji? Zobaczcie niezwykle ciekawy wykład uznanej terapeutki Esther Perel z konferencji TED!

Esther Perel od lat pracuje z osobami zdradzanymi, zdradzającymi i związkami pokaleczonymi przez zdradę. Terapuetka nie zaprzecza, że zdrada zawsze narusza fundamenty związku, ale jednocześnie pokazuje, że można spojrzeć na nią z innej perspektywy, a nawet wykorzystać twórczo – do stopniowej naprawy relacji. Esther Perel zadaje też kluczowe i najtrudniejsze pytanie: dlaczego ludzie w szczęśliwych związkach zdradzają? Koniecznie obejrzyjcie cały wykład!

zdjęcia: Fotolia

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 stycznia 2017, 08:15

Nasze propozycje