Poprzedni artykuł: Kawiarnia, w której makijaż nie jest mile widziany - o co chodzi? Następny artykuł: Kinga Rusin cierpi na poważną chorobę!

Dominika Gwit ostro do swoich fanów: "Proszę o zaprzestanie używania języka nienawiści". O co chodzi?

Kobieta,
,
, tagi: dominika gwit
Czy Dominika Gwit powinna schudnąć? Fani stają za nią murem? Co na to sama zainteresowana? Gwiazda nie pozostała obojętna.

Dominika Gwit w trakcie oceny w programie "Taniec z Gwiazdami" usłyszała od Beaty Tyszkiewicz, że mogłaby schudnąć, ponieważ byłoby jej "lżej". Komentarzom tej sytuacji nie ma końca, szczególnie na Instagramie. Część osób z jednej strony potwierdza, że nikt nie ma prawa mówić Dominice jak ma żyć, a z drugiej zauważają też, że ma nadwagę. 

Polecamy:  Filip Chajzer pierwszy raz tak szczerze opowiedział o dramacie po śmierci syna: "Nie podniosłem się do dzisiaj"

Nie powinna tego mówić na wizji i było to okrutnie chamskie, ale z drugiej strony trudno się nie zgodzić xD Głupie jest gadanie, że "taka się urodziłam" i "taka już jestem", to tylko takie słabe, 'usprawiedliwiające' wytłumaczenia, otyłość =/= "bycie sobą"

Niektórzy jednak zdecydowanie mocniej reagują, często obrażając Beatę Tyszkiewicz. Dominika nie została więc obojętna na to zachowanie. Odniosła się szczególnie do dwóch swoich "fanek", ale jej wypowiedź dotyczy wszystkich komentujących. Naszym zdaniem zrobiła to bardzo taktownie i adekwatnie do sytuacji. 

dominikagwit: Szanowne Panie, apeluję o kulturę. Nikt nikogo nie obraził, ani nie naraził na śmieszność. Proszę więc o zaprzestanie używania języka nienawiści. Nie ten poziom drogie Panie... Kobietom naprawdę nie wypada.... wszystkiego dobrego. Pozdrawiam, Dominika

Aktorka ma duży dystans do siebie, co potwierdzają m.in. memy, które możemy oglądać na jej Instagramie. 

Jakiś czas temu pokazywaliśmy wam wywiad z Dominką Gwit, która przyznawała, że faktycznie po swojej spektakularnej metamorfozie ponownie przytyła, ale to właśnie teraz jest naprawdę szczęśliwa. Zobaczcie:  Dominika Gwit odradza drastyczne diety i udowadnia, że z nadwagą można być sexy!

Co sądzicie o reakcjach fanów? 

Foto:  Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 czerwca 2018, 19:45

Nasze propozycje