Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: 7 rzeczy, o których mężczyźni naprawdę marzą w łóżku! A nie chcą się d... Następny artykuł: Bańki mydlane, wizyta w zoo... Zobaczcie, jak Kate z dziećmi spędzała...

Idź jutro na Narodowy! Kobiety będą bić rekord Guinnessa w... samobadaniu piersi!

Kobieta,
,
, tagi: biust, piersi
Niewiele kobiet regularnie kontroluje czy piersi są zdrowe, a zaledwie garstka samodzielnie się bada. Powód jest prosty. Paniom brakuje wiedzy na ten temat. Dzięki akcji #DotykamWygrywam to może się zmienić.

Wiedziałaś, że co roku w Polsce 17 tys. kobiet dowiaduje się, że ma raka piersi? Aż 35 proc. z nich nie ma szansy na wyleczenie go z powodu zbyt późnego wykrycia tej choroby.

Dlatego przypominanie o tym, żeby się badać, jest tak ważne! Stąd już 5. edycja kampanii, którą organizuje jedna z bieliźniarskich marek we współpracy ze stowarzyszeniem Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Akcji partneruje również organizacja MOTORóżowi. Dzięki takiej kumulacji sił już jutro, czyli 1 października odbędzie się próba bicia rekordu Guinnessa w samobadaniu piersi.

Bądź częścią tego rekordu i pomóż nam pobić wynik, który aktualnie wynosi 2790 kobiet. Potrzebujemy Ciebie, Twoich piersi i dłoni! Zabierz swoją siostrę, mamę, babcię, przyjaciółkę, sąsiadkę i kogo tylko zechcesz, by towarzyszyć nam w tym wydarzeniu – czytamy na stronie wydarzenia www.dotykamwygrywam.pl.

Jeśli chcesz być częścią tego wyjątkowego projektu przyjdź na błonia PGE Stadionu Narodowego o godzinie 13:15. Wtedy rozpoczyna się zbiórka chętnych uczestniczek. A już 45 minut później rozpocznie się bicie rekordu. Sama impreza startuje jednak o 12:00.

Do udziału w wydarzeniu zachęca kobiety również jedna z polskich vlogerek – Agnieszka Janoszka, znana bardziej jako Dressed in Mint.

Podczas akcji na #DotykamWygrywam można skorzystać z darmowej, profesjonalnej porady brafitterki. Odbędzie się również nauka samobadania piersi. Do pełnej dyspozycji kobiet będą również lekarze, którzy udzielą odpowiedniej konsultacji.

Na błoniach PGE Stadionu Narodowego będzie funkcjonować punkt, w którym można oddać stare staniki do re(CYC)lingu. Wysłużone biustonosze zostaną zutylizowane, a cały zysk z akcji organizator przekaże na wsparcie działań stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny na rzecz walki z rakiem piersi.

reCYCling

Ambasadorki #DotykamWygrywam

Temu wyjątkowemu wydarzeniu będą również towarzyszyć wyjątkowe kobiety. Widujesz je nie raz na ekranie telewizora, w kinie…

Do projektu #DotykamWygrywam przyłączyły się: Beata Sadowska, Daria Widawska, Elżbieta Romanowska, Aleksandra Kisio, Krystyna Kofta, Ilona Felicjańska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Anna Popek, Karolina Szostak, Ewa Wojciechowska, Aleksandra Mikołajczyk, Magdalena Waligórska, Agnieszka Wielgosz, Anna Gzyra oraz Elżbieta Jędrzejewska.

zdjęcia: Fotolia

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 października 2016, 06:38