Poprzedni artykuł: Antonio Banderas schudł i bardzo się zmienił - co się stało ze znanym... Następny artykuł: Uwielbiany serial po 20 latach wraca na ekrany! Jak dziś wygląda Esmer...

Znamy płeć trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama!

Kobieta,
,
, tagi: kate middleton, księżna Kate, rodzina królewska
Jaka będzie płeć trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama? Kate prawdopodobnie urodzi... kolejną dziewczynkę!

4 września świat obiegła radosna wiadomość o trzeciej ciąży księżnej Kate. Pałac Kensington potwierdził doniesienia i poinformował, że księżna Kate na pewien czas musi zrezygnować z obowiązków publicznych ze względu na uciążliwe mdłości. Już kilka dni po ogłoszeniu wiadomości o kolejnej ciąży Kate media rozpisują się na temat płci dziecka. Informację o tym, że księżna Kate urodzi dziewczynkę podał magazyn "In touch".

Księżna Kate urodzi dziewczynkę?

Jak podaje "In touch" - księżna Kate podobno jest zachwycona, że spodziewa się właśnie dziewczynki. Księżna miała od zawsze marzyć, aby jej nowa rodzina wyglądała tak, jak własna. Księżna także ma siostrę (Pippę) i brata (Jamesa). Wszystko wskazuje więc na to, że jej marzenia mają szansę się spełnić!

Dzieci księżnej Kate i księcia Williama - Charlotte i George są ulubieńcami Brytyjczyków i... całego świata. Możemy się spodziewać, że trzecie dziecko pary książęcej będzie budziło równie duże zainteresowanie i będzie równie urocze!

Zobacz także: Uwielbiała je księżna Diana, teraz nosi je księżna Kate. Te buty pokochała rodzina królewska!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 czerwca 2018, 10:07

Nasze propozycje