Poprzedni artykuł: To zdarza się każdej z nas! Dlaczego ta zbyt ciasna sukienka stała się... Następny artykuł: Te NOWE pozycje seksualne pokochają faceci! Próbowałaś już... Wieży Ei...

Ta dziewczyna jest zbyt... ładna? Nie zgadniecie, w czym jej przeszkadza uroda!

Kobieta,
,
, tagi: związek
Cherelle Neille twierdzi, że jej niezwykła uroda to wcale nie błogosławieństwo, a wręcz przekleństwo. Przez nią ma problemy z... mężczyznami!

Cherelle Neille ma 26 lat i mieszka w Manchesterze. Obecnie pracuje jako ekspedientka, ale w przeszłości chciałaby spróbować swoich sił m.in. w aktorstwie. Jest samotną matką i jak twierdzi, to uroda nie pozwala jej na znalezienie prawdziwej miłości. Według niej, mężczyźni, z którymi się spotyka traktują ją jak "cukiereczka", lubią się z nią pokazywać i robić zdjęcia, ale nic więcej.

Cherelle mówi, że dziewczyny niewyróżniające się urodą mają w życiu łatwiej, ponieważ faceci chcą poznać ich osobowość, a nie tylko urodę.

Polecamy:  To zdarza się każdej z nas! Dlaczego ta zbyt ciasna sukienka stała się... viralem?

Jej niezwykła uroda ponoć wpłynęła także na jej przyjaźnie.

Dziewczyny są zbyt zazdrosne. Kiedyś byłam w klubie z moją przyjaciółką i kiedy poszłyśmy do łazienki, mnóstwo dziewczyn komplementowało moje włosy, spojrzenie i wtedy nagle ona wyszła i opuściła klub, zupełnie nic mi nie mówiąc.

Polecamy:  Nawet dzieci nie potrafią ich odróżnić! Która z nich to prawdziwa Kate Middleton?

Cherelle ma ponad 30 tys. obserwatorów na Instagramie, ale tam także spotykają ją przykrości. Kiedyś ktoś do niej napisał:

"Myślisz, że jesteś taka ładna, ale nie jesteś. Idź się zabić" - czytamy w Dailymail.co.uk

Czy Waszym zdaniem Cherelle naprawdę jest za ładna? Czy może po prostu tylko nie ma szczęścia do mężczyzn. Jedno jest pewne - zwraca uwagę na to, aby kobiet nie traktować przedmiotowo i nie patrzeć na nie jedynie z perspektywy urody. 

Polecamy:  Ewa Farna w bardzo opiętej sukience podkreśliła swój biust! Do tego... torebka za 10 tys. zł! Seksi?

Polecany film

Dee Dee przyjeżdża do Polski


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2018, 19:27

Nasze propozycje