Poprzedni artykuł: 15 rzeczy, które z całą pewnością zrozumieją posiadacze kotów Następny artykuł: Medycyna estetyczna bez tajemnic - poznaj odpowiedzi na najczęstsze py...

Dziwne gadżety kosmetyczne

Kobieta,
,
, tagi: gadżety kosmetyczne, dziwne gadżety kosmetyczne
Jeśli jesteście fankami różnego rodzaju gadżetów kosmetycznych? Ten materiał musicie zobaczyć! Dowiedzcie się jakie dziwnie produkty przetestowała youtuberka ze Stanów Zjednoczonych!

Bardzo wiele kobiet lubi poeksperymentować sobie w dziedzinie makijażu i pielęgnacji, a coraz więcej firm wychodzi im ze swoimi produktami naprzeciw. Najwięcej dziwacznych gadżetów, jak można się spodziewać, fundują nam Chiny. Na stronkach takich jak Aliexpress lub Amazon jest ich mnóstwo!

ThatsHeart, amerykańska youtuberka, postanowiła podzielić się swoimi przeżyciami z testowania różnych dziwnych (dla niej, bądź też dla większości) gadżetów. My osobiście nigdy nie spotkałyśmy się z takimi produktami. Sprawdźcie, o jakie chodzi!

Miałyście już do czynienia z podobnymi produktami? A może filmik zachęcił Was do wypróbowania któregoś z nich? Koniecznie dajcie znać, co o nich myślicie!

Zobaczcie także: 6 dziwnych trendów z Japonii

Poznajcie najlepsze podkłady w rankingu KWC

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2018, 17:44

Nasze propozycje