Poprzedni artykuł: Kawowe ABC - popularne rodzaje kawy Następny artykuł: Beyonce ma siostrę bliźniaczkę? Ta dziewczyna mogłaby dublować ją w te...

Matka nie poznała syna po metamorfozie! Takiej przemiany dawno nie widziałyśmy

Kobieta,
,
, tagi: metamorfozy, viral, operacje plastyczne
Od dziecka był gnębiony z powodu wyglądu - operacje plastyczne zmieniły jego życie. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda!

Efekty operacji plastycznych bywają naprawdę spektakularne - niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Niedawno pokazywałyśmy wam kobietę, która za wszelką cenę chciała upodobnić się do Angeliny Jolie - nie skończyło się to najlepiej... Są jednak sytuacje, w których dobrze dobrane modyfikacje mogą odmienić czyjeś życie na lepsze - tak stało się w przypadku tego mężczyzny.

Matka rozpłakała się, gdy zobaczyła go po metamorfozie

22-letni Noppajit Monlin urodził się z widocznie zdeformowaną szczęką - krzywy zgryz w połączeniu z trądzikiem i przebarwieniami na twarzy sprawił, że przez większość życia był gnębiony przez innych ludzi, wyśmiewających jego wygląd. Chłopak postanowił się zgłosić się do programu Let me in - popularnego w Tajlandii show, którego uczestnicy są poddawani metamorfozom pod okiem szeregu specjalistów, m.in. z zakresu chirurgii plastycznej. Ten krok bez wątpienia okazał się jednym z najważniejszych w jego życiu.

Źródło zdjęcia: screen z YouTube.com

Noppajit przeszedł kilka poważnych operacji - chirurdzy skorygowali kształt jego żuchwy i przywrócili twarzy właściwe proporcje za pomocą wypełniaczy. Dzięki konsultacjom dermatologicznym i odpowiedniemu leczeniu udało się też gruntownie odmienić stan jego skóry, likwidując niedoskonałości i ujednolicając koloryt cery.

Efekt metamorfozy okazał się na tyle szokujący, że matka 22-latka w pierwszej chwili nie rozpoznała swojego syna. Wstrząs był tak duży, że kobieta prawie straciła przytomność i długo nie mogła powstrzymać łez. Nic dziwnego - zobaczcie, jak bardzo zmienił się Noppajit:

Źródło zdjęcia: screen z YouTube.com

Trzeba przyznać, że na pierwszy rzut oka wygląda jak całkiem inny człowiek - chłopak jednak twierdzi, że wreszcie czuje się dobrze we własnej skórze. Nowy wygląd pozwala mu swobodnie nawiązywać przyjaźnie i kontakty towarzyskie, o czym mógł tylko pomarzyć w czasach, gdy wytykano go palcami. Teraz od nowa uczy się budować pewność siebie.

Źródło zdjęcia: screen z YouTube.com

Źródło zdjęcia: screen z YouTube.com

Co sądzicie o tej metamorfozie? Czy lekarze nie posunęli się za daleko?

Zobacz też: Przez miesiąc nie zmywała makijażu przed snem. Efekt eksperymentu przeraża

Źródło zdjęcia głównego: screen z YouTube.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 października 2018, 03:46

Nasze propozycje