Poprzedni artykuł: Ewa Farna znów w bardzo odważnej stylizacji podkreśla biust! Zobaczcie... Następny artykuł: Ma zaledwie 2 lata i już... wystąpi na nowojorskim Tygodniu Mody. Ale...

Na operacje plastyczne wydała pół miliona! Efekt? Całkiem nowa twarz i... Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba

Kobieta,
,
, tagi: operacja plastyczna, korekta nosa
Ta dziewczyna bardzo pragnęła sławy - udało jej się osiągnąć ten cel dopiero po wykonaniu serii operacji plastycznych. Nie uwierzycie, jak wyglądała wcześniej... Ta metamorfoza naprawdę zaskakuje!

21-letnia Wu Yuqing od zawsze marzyła, by stać się sławną. Aby zrealizować swoje marzenie, początkowo próbowała osiągnąć sukces za pomocą "tradycyjnych" metod, m.in. biorąc udział w programie "The Voice of China". Jednak nawet po występie w telewizji nie udało jej się przyciągnąć tak dużej uwagi, jaką cieszy się obecnie - a wszystko to za sprawą operacji plastycznej.

Chcąc upodobnić się do popularnej aktorki z Hong Kongu - Yang Ying (o wiele mówiącym pseudonimie scenicznym Angelbaby), Wu poddała się serii inwazyjnych zabiegów, w tym m.in. korekcie nosa. Cały proces zajął jej ok. 2 lat - pierwsze przemiany zaczęła przechodzić pod koniec 2014 roku. Dziewczyna niedawno opublikowała zdjęcia, prezentujące efekt metamorfozy - jest naprawdę imponujący.

Przemiana w Angelbaby okazała się nie tylko czasochłonna, ale także kosztowna - na szereg operacji i zabiegów Wu przeznaczyła zawrotną kwotę miliona chińskich yuanów, co w przeliczeniu wynosi ponad pół miliona złotych. Sama zainteresowana twierdzi, że nie żałuje wydanych pieniędzy i "było warto". Niewątpliwie ziściło się jej marzenie o sławie - Wu wzbudza ogromne zainteresowanie mediów, w których ostatnio pojawia się jako potencjalna, nowa piosenkarka.

Patrząc na zdjęcia przed i po przemianie, jesteśmy pod wrażeniem - różnica jest naprawdę kolosalna. Ale my same na pewno nie zdecydowałybyśmy się na tak drastyczne kroki, by poprawić swój wygląd a tym bardziej - by zdobyć popularność.

Jakie jest Wasze zdanie o przemianie Wu? Warto było wydać tyle pieniędzy?

Zobacz też: Idealnie symetryczne brwi? Skorzystaj z narzędzia, które ma Twój... facet

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 czerwca 2018, 22:46

Nasze propozycje