Poprzedni artykuł: Jak spełniać marzenia i podejmować zawsze właściwe decyzje? Dowiecie s... Następny artykuł: Ta cukiernia piecze ciastka na bóle miesiączkowe. Z dostawą pod same d...

Córka Jennifer Lopez odwiedziła ją na planie filmu. Bardzo wyrosła i jest tak piękna, jak mama!

Wygląda, jak kopia mamy? My nie mamy wątpliwości, że śladem Jennifer Lopez jej córeczka również zostanie wielką gwiazdą!

Córka Jennifer Lopez, Emme Anthony jest naprawdę podobna do mamy! Przypomnijmy, że piękna piosenkarka jest mamą 9-letnich bliźniaków - Maxa oraz wspomnianej Emme. Jennifer Lopez często dzieli się zdjęciami dzieci na Instagramie, ale zazwyczaj były to zdjęcia ze wczesnego dzieciństwa. Ostatnio jednak mieliśmy okazję się przekonać, jak dzieci wyglądają teraz. Jak się okazuje - bardzo wyrosły, a uwagę przyciąga przede wszystkim uroda 9-letniej Emme.

Tak wygląda córka Jennifer Lopez

Jennifer Lopez pracuje obecnie na planie filmu "Second Act", w którym wystąpi m.in. obok Vanessy Hudgens. Ostatnio na planie zdjęciowym odwiedziła ją Emme, co szybko uchwycili paparazzi. 9-letnia dziewczynka jest naprawdę urocza i wyraźnie podobna do mamy. Jennifer Lopez powszechnie uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie możemy się więc spodziewać, że już niedługo jej córeczką będzie dla niej pod tym względem sporą konkurencją ;) Genów zazdrościmy jej już teraz!

Zobacz także: Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu i doczepianych włosów i... wyglądała pięknie!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Źródło zdjęcia: EAST NEWS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 grudnia 2018, 13:14

Zobacz także

Nasze propozycje