Poprzedni artykuł: Wydaje Ci się, że o okresie wiesz wszystko? Przekonaj się czy na pewno... Następny artykuł: Jak dziś wygląda serialowa Dr Quinn? To nie do uwierzenia!

Ta polska gwiazda ma 50 lat, a ma ciało jak nastolatka!

Kobieta,
,
, tagi: Ewa Minge, Supermodelka Plus Size
Jurorka nowego programu "#Supermodelka Plus Size" pokazała się w stroju kąpielowym! Jak zareagowali jej fani?

Ewa Minge oprócz tego, że jest znaną projektantką, która ma duży dystans do siebie, co już nie raz udowodniła komentując m.in. wpisy hejterów na temat swojej twarzy (Zobaczcie:  Ewa udowadnia, że ma do siebie duży dystans), niebawem będzie mogła sprawdzić się też w roli jurorki w programie "#Supermodelka Plus Size".
Choć ona sama o swojej figurze na pewno nie może powiedzieć, że jest "plus size"...

Ewa Minge jurorką w programie "#Supermodelka Plus Size"

Zgodnie z wymogami formatu programu, w jury musieli znaleźć się eksperci związani z modą i modelingiem. Nic więc dziwnego, że zdecydowano się na Ewę Minge

Wiele osób nie może się nadziwić nie tylko jej kreatywności w modzie, ale i... jej nienagannej figurze. Projektantka w maju skończyła 50 lat, a kiedy niedawno pokazała na Instagramie swoje zdjęcie w bikini, wiele osób jednogłośnie stwierdziło, że wygląda jak nastolatka! Piękne, długie, smukłe nogi, idealna talia i biust. 

"Wygląda Pani jak nastolatka. Taka zgrabna"- tak brzmi jeden z komentarzy.

Cóż, my także nie możemy wyjść z podziwu nad figurą projektantki. Często pokazujemy wam materiały o osobach z zagranicy, które nie wyglądają na swój wiek (Ta matka wygląda jak... dziewczyna swoje syna! Nie zgadniecie, jak ona to robi...), a tymczasem mamy Polkę, która pomimo ukończonych 50-ciu lat wygląda jak nastolatka. W naszej galerii znajdziecie na to dowody:)

Oto najlepsze kremy do cery dojrzałej:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 12:37

Nasze propozycje