Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: 6 trendów kosmetycznych, które zaczęły się na Wizaz.pl Następny artykuł: Wakacyjny numer Flesz Uroda już w kioskach!

Ewa Chodakowską naczelną miesięcznika Be Active!

Kobieta,
,
, tagi: fitness, Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska rzuca światu kolejne wyzwanie: debiutuje w roli redaktor naczelnej nowego miesięcznika „Be Active. Dietetyka&Fitness”.

Ewa Chodakowska i nowy miesięcznik Be Active

Co kryje pierwszy numer „Be Active. Dietetyka & Fitness”? Dobrze odmierzoną porcję newsów, porad i inspiracji serwowanych przez pasjonatów i ekspertów, którzy udowadniają, że ćwiczyć można w każdym miejscu i o każdej porze, a jedzenie może być zarazem lekkie, smaczne i sycące. Że dbanie o siebie dodaje skrzydeł, że trudności dają się pokonać, a życie może być radośniejsze i bardziej satysfakcjonujące! Fitness, dietetyka, motywacja, zdrowie, pielęgnacja, moda, podróże – „Be Active. Dietetyka & Fitness” odmienia aktywny styl życia przez wszystkie przypadki. Krótko, jasno i na temat!

„Be Active. Dietetyka & Fitness” nr 1/2015 w sprzedaży od 16 czerwca

zdjęcia: materiały PR

Polecany film

Trening ogólnorozwojowy całego ciała Fitness team Polki.pl


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2017, 19:12

Nasze propozycje