Poprzedni artykuł: Dzień Kobiet - co możesz sama zrobić, żeby 8 marca był dla Ciebie wyją... Następny artykuł: Pamiętacie 'Frytkę' z 'Big Brothera'? Porzuciła wulgarny wizerunek i z...

Ewa Farna sparodiowała siostry Godlewskie

Kobieta,
,
, tagi: viral, Ewa Farna, siostry Godlewskie
"Oczywiście nie umiem śpiewać tak świetnie jak one, ale postaram się to odtworzyć" - to trzeba usłyszeć!

Ewa Farna sparodiowała siostry Godlewskie! Gwiazda skomentowała "śpiewający" duet na antenie RMF FM i zaskoczyła słuchaczy własnym wykonaniem popularnej piosenki "w stylu Małgorzaty i Esmeraldy".

Ewa Farna o siostrach Godlewskich

Polsko-czeska piosenkarka jest znana z poczucia humoru i śmiałych wypowiedzi, które niejednokrotnie dotyczą rodzimego show biznesu. Tym razem Ewa postanowiła odnieść się do fenomenu sióstr Godlewskich, które od kilku tygodni są tematem numer jeden w polskim internecie. W trakcie swojej audycji w RMF FM gwiazda ironizowała:

Znalazłam link do występu z jednego z wrocławskich klubów, gdzie Mandaryna powróciła ze swoim hitem "Ev'ry Night". Nie wiem absolutnie dlaczego, ale podczas słuchania Mandaryny przypomniały mi się siostry Godlewskie, które są aktualnie bardzo na topie. Słyszałam, że nawet przychodzą propozycje na ich koncerty - to musi być coś cudownego. Mam nadzieję, że się gdzieś tam na letniej trasie się spotkamy.

Ewa jednak na tym nie poprzestała i - bez wątpienia ku uciesze słuchaczy - zapowiedziała własny występ "w stylu sióstr Godlewskich":

Postanowiłam jednak na ich cześć zaśpiewać piosenkę Adele "Hello", właśnie w takim stylu sióstr Godlewskich. Nie umiem oczywiście śpiewać tak świetnie jak one, natomiast postaram się to odtworzyć. Nie zobaczycie teraz moich pięknych dużych ust, które zrobiłam właśnie teraz, ale może usłyszycie.

Jak brzmi "Hello" w interpretacji Ewy Farnej inspirującej się siostrami Godlewskimi? To po prostu trzeba usłyszeć - zdradzimy tylko, że nie można mieć wątpliwości, kogo naśladuje piosenkarka ;)

Występ Ewy wzbudził zachwyt tysięcy internautów i błyskawicznie stał się hitem sieci, nie przypadł jednak do gustu samym siostrom Godlewskim. Małgorzata i Esmeralda w odpowiedzi nagrały filmik, na którym parodiują (?) jeden z przebojów Farnej.

Nie jesteśmy jednak pewne, czy reakcje użytkowników spełniły ich oczekiwania. Pod nagraniem pojawiły się niezbyt przychylne komentarze:

Dobra, pośmialiśmy się i już wystarczy... Zniknijcie i nie wracajcie!

Nie odsłuchałem do końca, bo mnie bolało...

A jakie jest wasze zdanie?

Zobacz też: Jessica Mercedes pokazała, jak wygląda po operacji szczęki

Źródło zdjęcia głównego: ONS oraz Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 listopada 2018, 07:01

Nasze propozycje