Poprzedni artykuł: Julia Wieniawa ostatnie dni przed maturą spędza... na wakacjach we Wło... Następny artykuł: Te minimalistyczne tatuaże polubi nawet twoja... babcia!

Zdenerwowana Ewa Farna ostro o swojej wadze: To nie wasza sprawa!

Kobieta,
,
, tagi: dieta, gwiazdy, Ewa Farna
Piosenkarka straciła cierpliwość i głośno powiedziała, z czego wynikają wahania jej wagi...

Ewa Farna słynie z kobiecych kształtów, a jej waga niejednokrotnie stawała się przedmiotem medialnych spekulacji i komentarzy. Sama piosenkarka najwyraźniej ma dość zainteresowania, jakie budzi jej sylwetka i ironicznych komentarzy padających pod jej adresem. Ostatnio w rozmowie z "Faktem" przyznała, że nie rozumie, dlaczego to kogokolwiek obchodzi i dosadnie odpowiedziała wszystkim hejterom.

Jakbym była modelką, to na pewno powinnam schudnąć. Ale ja śpiewam, więc wystarczy, że wyglądam fotogenicznie i schludnie. (...) Jest jakaś reguła, jak trzeba wyglądać? Nie mówcie mi, że powinnam schudnąć, bo to nie wasza sprawa! - podkreśla Ewa.

W rozmowie z tabloidem Ewa z rozbrajającą szczerością zdradziła też "tajemnicę" wahań jej wagi. Piosenkarka przyznała, że czasem po prostu zdarza jej się... jeść za dużo. Jednocześnie Ewa stara się zachować ostrożność i miłość do jedzenia łączy z aktywnością fizyczną, by nie przybrać zbyt mocno na wadze. Ma też nadzieję, że jej szczerość pomoże innym osobom, które mają problemy z dodatkowymi kilogramami.

Niewątpliwie ma rację! Ewa być może nie ma figury modelki, ale jej kobiece kształty są bardzo seksowne - zwłaszcza, gdy gwiazda podkreśli je odpowiednią stylizacją. Najważniejsze jest jednak to, jak ona sama się czuje we własnym ciele - jeśli jej samopoczucie jest dobre a zdrowie nie jest zagrożone, to nie ma powodu, by oceniać, jaką wartość powinna wyświetlać waga.

Zgadzacie się z Ewą? Podobają wam się jej kobiece kształty?

Zobacz też: Myślicie, że to wpadka? One to robią specjalnie! Dlaczego gwiazdy noszą za duże buty?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 listopada 2018, 18:00

Nasze propozycje