Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: 7 najlepiej ubranych gwiazd rozdania nagród MTV Video Music Awards Następny artykuł: Zaakceptowała łysienie i zaczęła inspirować internautów

Ewa Minge kontrowersyjnie skomentowała ślub Szulim i Staraka

Kobieta,
,
, tagi: Agnieszka Szulim, Ewa Minge, Piotr Woźniak Starak, Agnieszka Szulim ślub
O sobotnim ślubie Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka Staraka rozpisywały (i ciągle się rozpisują) polskie media. Trudno się dziwić! To niemal salonowe wydarzenie roku! Nic dziwnego, że inne gwiazdy chętnie komentują to wydarzenie. Np. Ewa Minge, której wypowiedź nie pozostała bez echa. Co napisała na swoim profilu na Facebooku?

Zdaje się, że Ewa Minge od dawna obserwuje związek Szulim i Woźniaka Staraka. Dobrze wie, jak wiele emocji wzbudza ich relacja i jak wielkie zainteresowanie wzbudził i nadal wzbudza ich ślub. Nic dziwnego, że projektantka postawiła wypowiedzieć się w tym temacie na forum, oczywiście (tak jak lubi) w charakterystyczny sposób. 

Okazuje się, że nastawienie Minge wobec związku wyżej wymienionej pary jest bardzo pozytywne. Pełne ciepłych emocji wypowiedzi w ten weekend w polskim internecie to jednak rzadkość. Szulim i jej mąż mogli naczytać się sporo "hejtu" na swój temat. Niestety wielu internautów nie pozostawiło na nich suchej nitki. W przeciwieństwie do Ewy Minge, która mocno komunikuje w sieci, że nienawidzi hejtu i będzie z nim walczyć. Tym bardziej z tak absurdalnymi komentarzami w sieci sugerującymi, że Szulim, jedna z największych gwiazd telewizji w Polsce, wyszła za Staraka... dla pieniędzy. 

Oto wypowiedź Ewy Minge, w której w bardzo ładny sposób opisuje również jak wspaniałym człowiekiem jest mąż dziennikarki. 

Źródło: fanpage Ewy Minge

Zobaczcie, jak Agnieszka Szulim pięknie wyglądała na swoim ślubie. Więcej zdjęć znajdziecie TUTAJ

Sprawdź także: Nergal skomentował ślub Szulim!


Zobacz także

Polecany film

Agnieszka Szulim zaskoczna obecnością paparazzii

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 października 2016, 20:39