Poprzedni artykuł: Czy Joanna Koroniewska wróci do... M jak Miłość? Następny artykuł: Anna Lewandowska cieszy się z sukcesu Roberta i odpowiada hejterom - c...

27-latka pokazała, co jej zrobił były partner. Nie zgadniecie, czym zdeformował jej twarz

Kobieta,
,
, tagi: poparzona skóra, instagram
Gessica Notaro zakochała się w nieodpowiednim facecie, który chciał zmienić jej życie w koszmar. Udało mu się ją oszpecić na zawsze.

Gessica Notaro była modelką i prezenterką telewizyjną. Jej sylwetka i uroda na pewno podobały się wielu mężczyznom, lecz ona wybrała Jorge Tavaresa. Wtedy jeszcze nic nie zwiastowało katastrofy.

Polecamy: Czytasz etykiety na opakowaniach kosmetyków? Ona zapomniała, użyła olejku, a potem...

Gessica Notaro opowiada o wypadku

Po dwóch latach uznała jednak, że ten związek nie ma przyszłości, a partner nie potrafił pogodzić się z rozstaniem. Próbował ją straszyć, że popełni samobójstwo, a potem śledził i groził, że to właśnie ją oszpeci. 10 stycznia prawdopodobnie to on oblał ją żrącą substancją na ulicy. W wyniku tego wypadku jej twarz uległa poparzeniu, a lekarze walczyli nie tylko o jej wygląd, ale również o uratowanie wzroku. Po kilkunastu tygodniach od dramatu, modelka postanowiła opowiedzieć w mediach o traumatycznych przeżyciach. W social mediach umieściła zdjęcie obrazujące, jak teraz wygląda. Dlaczego? 

Polecamy:  Ta dziewczyna cierpiała przez... wrastając rzęsy! Operacja odmieniła jej życie

Na początku moja twarz była z jednej strony ciemnobrązowa, a z drugiej miała zielony kolor. Byłam zaskoczona, ale postanowiłam skupić się na moich oczach. Mówią, że to one są zwierciadłem duszy. Spojrzałam sobie prosto w oczy i rozpoznałam w nich siebie. Powiedziałam: "Ok, to nadal jestem ja" - jej wypowiedź z występu we włoskiej telewizji przytacza Dailymail.co.uk. 

Obecnie wydaje ponad 600 funtów na lekarstwa, wśród nich na leki, maści i krople do oczu. Na dodatek ciągle towarzyszy jej ból, a przed nią jeszcze długa rehabilitacja. 

Użytkownicy Instagrama komentują jej zachowanie. Są pod wyraźnym wrażeniem: 

"Pokazujesz światu, co to znaczy mieć siłę, żeby walczyć, iść do przodu i zacząć żyć, nigdy się nie poddając. Modlę się za ciebie i mam nadzieję, że twoja siła będzie przykładem dla wszystkich, którzy walczą każdego dnia".

"Chcę ci powiedzieć, że jesteś silną dziewczyną mimo złych rzeczy, które cię spotkały".

Modelka przyznaje, że nie pragnie zemsty. Chce się jedynie spotkać ze swoim byłym chłopakiem, aby zobaczyć, jak ją skrzywdził. Tavares na razie nie przyznaje się do ataku na Gessicę, przebywa w areszcie i oczekuje na rozprawę. 

Pobierz Trendbook Wizaz.pl – pierwszy taki w Polsce!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 12:32

Nasze propozycje