Poprzedni artykuł: Codziennie biszkopt i... Nie uwierzycie, jak wygląda dieta królowej El... Następny artykuł: Robicie sobie selfie w samochodzie? Małgorzata Rozenek-Majdan została...

Operacja? Trening? Nie zgadniecie, dzięki czemu ta dziewczyna ma TAKĄ talię

Kobieta,
,
, tagi: instagram, talia osy
Myślisz, że tylko szczupłe kobiety mogą mieć wąską talię? Czasem wystarczy gorset, który wyczaruje talię osy!

28-letnia Peggy Brown to nowa "gwiazda" Instagrama o talii prawdziwej osy, której mogłaby jej pozazdrościć sama lalka Barbie. Jednak Brytyjka wcale nie należy do szczupłych dziewczyn - wręcz przeciwnie, ma krągłe biodra i naprawdę imponujący biust. W zestawieniu z cieniutką talią jej sylwetka wygląda dość osobliwie, budząc zainteresowanie i niedowierzanie internautów.

Jak osiągnąć talię osy jak Peggy?

Jak nietrudno się domyślić, figura Peggy nie do końca jest dziełem natury - dziewczyna przeszła operację powiększenia biustu a na rozmiar talii codziennie "pracuje", nosząc gorset i to bardzo ciasny. Dlaczego właściwie to robi? Twierdzi, że chce mieć figurę jak jej idolka Jessica Rabbit  - słynna animowana femme fatale z filmu "Kto wrobił Królika Rogera". Zobaczcie zdjęcia - dostrzegacie podobieństwo?

Peggy jest bardzo zdeterminowana - gorset towarzyszy jej podobno przez całą dobę (!). Dziewczyna zdejmuje go tylko na godzinę w ciągu dnia, by móc zjeść posiłek - przez gorset jej żołądek jest tak ściśnięty, że nie przyjmuje jedzenia. Brzmi to szokująco, ale obawiamy się, że niestety może być prawdziwe - rozmiar talii Peggy mówi sam za siebie...

Wszystkie marzymy o szczupłej talii i możemy ją uzyskać w konwencjonalny sposób - poprzez odpowiednie ćwiczenia i dbanie o dietę. Noszenie gorsetu w sposób, w jaki robi to Peggy jest nie tylko ekstremalnie niewygodne ale też niebezpieczne dla zdrowia - zdecydowanie odradzamy podobne praktyki. Historia Peggy niestety kojarzy nam się z "żywymi Barbie" - tak skrajne inspirowanie się fikcyjnymi postaciami i modyfikowanie swojego ciała, by się do nich upodobnić raczej nie jest najlepszym pomysłem.

Co sądzicie o figurze Peggy? Naprawdę przypomina Jessicę Rabbit?

Zobacz też: Bardzo wąska talia i... 180 cm w biodrach - jak to możliwe?

7 trendów urodowych 2017, które musisz poznać. Pobierz Trendbook!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 12:33

Nasze propozycje