Poprzedni artykuł: Kinga Rusin cierpi na poważną chorobę! Następny artykuł: Wielka gwiazda kina odchudzona na plakacie festiwalu w Cannes. Jak mog...

Kultowa torba znika z Polski! O jaką markę chodzi?

Kobieta,
,
, tagi: Ikea
Ta torba jest tak wyjątkowa, że trudno ją pomylić z jakąkolwiek inną. Kto nie ma jej w domu? Niestety kultowa IKEA Frakta prawdopodobnie zniknie ze sklepu. Jej następcą będzie...

Tę torbę z materiału PCV pokochała chyba cała Polska. Kosztuje niecałe dwa złote, ma pojemność 71 litrów, a jej charakterystyczny niebieski kolor z żółtym logotypem IKEA na uszach zna każdy. Pierwotnie stworzono ją z myślą o tym, aby zastąpić nią tradycyjne koszyki oraz wózki sklepowe, które w tak dużym sklepie z meblami i dodatkami do domu, po prostu nie zdają egzaminu, jeżeli nie pakujemy do nich większych gabarytowo rzeczy.

Niebieska torba IKEA

Niebieska torba znika z IKEA

Teraz jednak wygląd tej torby ma się wyraźnie zmienić. Diametralna metamorfoza to zasługa nowej współpracy IKEA z Colette, gdzie odświeżony wzór tradycyjnej Frakty zaproponowała projektantka Sarah Endelman, dyrektor kreatywna francuskiej marki. I tak powstały dwa modele.

Oba są całe białe, ale jeden z nich ma dwie duże niebieskie kropki na środku, a drugi cały jest pokryty niebieskimi grochami.

Nowa torba IKEA, białą w niebieskie groszki

Ta wersja ma być póki co tylko limitowaną edycją, która będzie dostępna do 6 maja w paryskim butiku Colette, mieszczącym się przy Rue Saint Honore. W 2018 roku wejdzie natomiast do sklepów IKEA na całym świecie i raczej zastąpi kultową niebieską.

Zobacz także: Ubieraj się w... IKEA?! Te ubrania i dodatki robią furorę

Zdjęcie główne: Pinterest

Zdjęcia w artykule: materiały PR

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 02:35

Nasze propozycje