Poprzedni artykuł: Ewa Chodakowska zdradziła, co tak naprawdę myśli o Annie Lewandowskiej... Następny artykuł: Skoro świat oszalał, czemu my nie możemy? Prawdziwa historia wielkiej...

Iga Lis skomentowała występ Kingi Rusin w „Milionerach”! O takiej reakcji marzy każda matka?

Kobieta, , tagi: iga lis, Kinga Rusin
Iga Lis, najmłodsza córka Kingi Rusin, wspiera mamę we wszystkim, co robi. Co myśli na temat jej występu w świątecznym wydaniu programu „Milionerzy”?

7 trendów urodowych 2017, które musisz poznać. Pobierz Trendbook!

Ten odcinek specjalny zapowiada się bardzo ciekawie. Występ Kingi Rusin oraz Piotra Kraśko jest komentowany najgłośniej ze wszystkich. Zasiadające przed Hubertem Urbańskim gwiazdy miały nie lada orzech do zgryzienia. Na Instagramie Kingi Rusin pojawiło się zdjęcie z programu, w którym to zdradza jedno z pytań. W opisie do fotografii gwiazda napisała, że:

To co dla jednych jest banalne innym z niczym się nie kojarzy. W dodatku wszystko jest prostsze z perspektywy kanapy we własnym domu. Podjęliśmy się z Piotrkiem wyzwanie, żeby zawalczyć o pieniądze dla podopiecznych Fundacji TVN. Z jakim skutkiem? Wszystko się wyjaśni w najbliższą sobotę o 20:00. Jedno już dziś mogę zagwarantować. Emocje jak u Hitchcocka! - pisze gwiazda.

Jedno z pytań okazało się dość trudne. Dlatego wspólnie z Piotrem Kraśko zdecydowali, że wykorzystają koło ratunkowe i zadzwonili do przyjaciela, którym okazał Bartosz Węglarczyk. Niestety okazało się, że przeznaczone na odpowiedź 30 sekund szybko się skończyło i gwiazdy nie zdążyły usłyszeć jaka jest poprawna odpowiedź, mimo że ich kolega ją znał... Nie wiadomo jednak o jaką sumę walczyli Rusin i Kraśko.

Zobacz także:Kinga Rusin zmieniła fryzurę! Fani porównują ją do... Anny Przybylskiej

Zobacz także:Kinga Rusin pokazała zdjęcie w bikini! W którym stroju wygląda lepiej?

Na szczęście jest ktoś, kto zawsze wspiera Kingę Rusin bez względu na to, co dzieje się w życiu gwiazdy. To jej córka - Iga Lis, z którą prezenterka ma zresztą świetny kontakt. Paparazzi często fotografują je na wspólnych spacerach.

Co Iga Lis napisała mamie na Instagramie?

Zdjęcie: Screen z Instagram

Takiej relacji matka-córka można tylko pozazdrościć! :)

Zdjęcie główne: Instagram

Szukasz równie dobrych, ekologicznych kosmetyków jak te Kingi Rusin? Koniecznie przetestuj te:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 listopada 2018, 13:01

Nasze propozycje