Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Czas na podsumowania! O tych ciążach gwiazd wszyscy mówili w 2016 roku... Następny artykuł: 10 błędów przy nauce angielskiego. Przynajmniej cztery popełniasz na p...

O nich będzie głośno w 2017 roku! Jesteście już ich fanami?

Kobieta,
,
, tagi: blogerki, YouTuberka
Mają po kilkaset tysięcy fanów na Instagramie, na YouTubie pokazują, co kupili na wyprzedażach, a na ściankach promują modne marki. Influencerzy nowej generacji nie mają jednego wyuczonego zawodu. A dzięki talentowi do kreowania wizerunku zaraz po maturze zarabiają miliony. Sprawdź, kogo warto obserwować w 2017 roku.

Deynn pręży muskuły, LittleMooonster96 opowiada, co kupiła w Zarze, Karolina Pisarek chwali się sylwestrem w Londynie.

Influencerzy AD 2017 z każdego najdrobniejszego wydarzenia w swoim życiu zdają relację na Facebooku, Instagramie, Snapchacie i YouTubie.

W młodym pokoleniu gwarancją sukcesu jest perfekcyjne opanowanie mediów społecznościowych. Gwiazdą zostaje się dzięki ilości fanów, a nie realnym umiejętnościom. 

Ale chylimy czoła przed tymi, którzy zdominują nasze feedy w 2017 roku, bo talent do autokreacji jest dzisiaj na wagę złota. Dosłownie, bo możnana nim zarobić. A jak dobrze pójdzie może cię zauważyć sam Karl Lagerfeld - tak jak zachwycił się polską blogerką Wiktorią Celmer.

Kogo więc warto obserwować w 2017 roku?


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 lutego 2017, 16:02

Nasze propozycje