Poprzedni artykuł: Pierwsze zdjęcia Kylie Jenner po ciąży. Uwierzycie, że dopiero co urod... Następny artykuł: Pornhub walczy z... bólem podczas okresu. Jak serwis z pornografią chc...

Esmeralda Godlewska pokazała zdjęcie z młodości. Nie poznalibyście jej!

Kobieta,
,
, tagi: siostry Godlewskie
Esmeralda postanowiła pokazać swoje zdjęcie sprzed lat. Jedyny problem? Odjęła sobie z 15 cm w Photoshopie...

Choć wiele osób zarzuca siostrom Godlewskim nienaturalny wygląd i kwestionuje ich "talent" wokalny, to jednak nadal cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem, czego odzwierciedleniem są kolejne propozycje współpracy. Esmeralda i Małgorzata szykują trasę koncertową, a niedawno nawet otrzymały propozycję prowadzenia programu w 4fun Dance, gdzie mają przedstawiać... śpiewająco-rozbieraną prognozę pogody.

Nastoletnia Esmeralda Godlewska przed operacjami

Fani i antyfani sióstr z największym zainteresowaniem szukają informacji o tym, jak Małgorzata i Esmeralda wyglądały, zanim zaczęły intensywnie korzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Niedawno pokazywałyśmy wam zdjęcia z młodości Małgorzaty, a teraz przyszedł czas na Esmeraldę. 

Cóż, te fotografie to najlepszy przykład na to, że w internecie nic nie ginie... Kilka(naście) lat temu wiele osób tworzyło swoje prywatne blogi, czy też fotoblogi, które jak sama nazwa wskazuje, służyły do publikacji zdjęć. To właśnie na stronie Photoblog.pl internauci wyszperali zdjęcia Esmeraldy. Porównali je z tym, które na swoim Instagramie niedawno opublikowała celebrytka i... szok!

Nie chodzi o to, jak bardzo zmieniła się 26-latka, ale o to, że poprawiła swoje zdjęcie z młodości w Photoshopie. Okazuje się, że zmniejszyła sobie talię o dobre 10-15 cm!

Polecamy:  Aktorka z "Na Wspólnej" pokazała zdjęcie z dzieciństwa - jak ona się zmieniła!

esmeralda godlewska przed operacjami

Foto:  Instagram/Photoblog

Kiedy to wyszło na jaw, zdjęcie zniknęło z Instagrama Esmeraldy, ale jak już wspominałyśmy - w internecie nic nie ginie i dlatego możecie zobaczyć, jak dawniej wyglądała jedna z sióstr Godlewskich nie tylko przed chirurgicznymi poprawkami, ale też ingerencją programu graficznego;)

A oto 16-letnia Esmeralda, wtedy jeszcze posługująca się imieniem Monika:

Foto: Photoblog.pl

Z kolei na Facebooku możemy zobaczyć inne zdjęcie celebrytki z czasu, kiedy miała 14 lat. 

Jak uważacie? Zaszkodziła sobie tymi wszystkimi "poprawkami"?

Buziaki kochani! Pięknego dnia! rzęski @imperiumpiekna

Post udostępniony przez Esmeralda (@esmeralda_godlewska)

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 grudnia 2018, 05:39

Zobacz także

Nasze propozycje