Poprzedni artykuł: Która aktorka tak się oszpeciła? Na co dzień to piękna kobieta! Następny artykuł: Ta kobieta przyćmiła Melanię Trump - amerykańskie media mają nową ulub...

Dziś zna ją cały świat! Domyślacie się, kto jest na tym zdjęciu?

Kobieta, , tagi: metamorfozy gwiazd, Melania Trump
Czy Pierwsza Dama USA poddała się operacjom plastycznym? Zobaczcie zdjęcie Melanii Trump z młodości!

Melania Trump to dziś dla wszystkich Pierwsza Dama USA i żona Donalda Trumpa. Zanim stała się sławna, jej kariera skupiała się na modelingu. Była na tyle rozpoznawalna, że pojawiała się na okładkach najpopularniejszych magazynów. Tytuły takie, jak "Vogue", "Harper’s Bazaar" czy "Vanity Fair" wręcz biły się o nią.

W 1996 roku przeniosła się do Nowego Jorku, gdzie dwa lata później poznała miłość swojego życia. 

Zdjęcie: Stan Jerko

Jak kiedyś wyglądała Melania Trump?

Od momentu, w którym stało się jasne, że jej mąż zostanie 45. prezydentem USA, fotoreporterzy nie dają spokoju Melanii Trump. Kiedyś media wypominały nowej Pierwszej Damie rozbierane sesje zdjęciowe i liczbę operacji plastycznych. Teraz natomiast nieustannie zachwycają się jej nieskazitelnym wyglądem. 

Zobacz także: Ivanka Trump przyznała się do choroby, która dotyka wiele Polek!

Długie i pofalowane włosy, nienaganna figura oraz zawsze staranie wykonany makijaż to jej znaki rozpoznawcze. Taką Melanię kojarzy chyba każda z nas. Ale Pierwsza Dama Ameryki nie zawsze tak wyglądała, o czym świadczy zdjęcie, które od jakiegoś czasu krąży w internecie.

Zobacz także: Wydała prawie 200 tysięcy zł, by wyglądać jak... Melania Trump. Udało się?

Na czarno-białej fotografii Melania może mieć około dwudziestu paru lat. Patrząc na to, jak wyglądała w 2000 roku oraz, jak wygląda obecnie, można odnieść wrażenie, że mijające lata wcale nie robią na Melani większego wrażenia. Tylko same spójrzcie:

Zdjęcie: Stan Jerko, Ons.pl

Melania Trump

Złośliwi twierdzą, że Melania wielokrotnie zdecydowała się na ingerencję chirurga plastycznego lub chociaż eksperta medycyny estetycznej. Porównując wszystkie trzy zdjęcia, widać, że Melania ma teraz trochę węższe oczy, za to pełniejszą górną wargę. Powiększanie górnej wargi to modny zabieg u kobiet po 40, bo z wiekiem warga ta staje się coraz cieńsza.

Nawet jeśli Melania wspiera się medycyną estetyczną, to uważamy, że nie przesadziła z zabiegami. A wy?

Zdjęcie główne: Stan Jerko

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

12 grudnia 2018, 10:37

Zobacz także

Nasze propozycje