Poprzedni artykuł: Ania Lewandowska pierwszy raz tak szczerze opowiedziała o ciąży: "Znik... Następny artykuł: Małgosia Socha urodziła! Radosną informację i imię ogłosił... znany pr...

Nigdy więcej śladów szminki na kieliszku - poznaj ten trick ;)

Kobieta,
,
, tagi: gadżety, szminka, wino
Denerwuje Cię, gdy Twoja szminka pozostawia idealnie odbity kształt na kieliszku? Ten gadżet rozwiązuje ten problem i to skutecznie :)

Czerwone wino ma wiele zalet, ale jego picie - zwłaszcza przy oficjalnej okazji, w towarzystwie - bywa kłopotliwe. Ślady szminki na kieliszku, albo (o zgrozo) na zębach nie wyglądają estetycznie. Makijaż ust z reguły też nie wychodzi na tym najlepiej ;) Wszystkie te problemy mogą zniknąć, ale potrzebny nam... odpowiedni kieliszek.

Wino Sippers to gadżet stworzony przez firmę Oenophilia, która specjalizuje się w produkcji akcesoriów związanych z konsumpcją wina. Jego górna część wygląda jak zwykły kieliszek, ale zamiast tradycyjnej nóżki, odchodzi od niego szklana... rurka. Całość kształtem przypomina trochę zdeformowaną fajkę (?), jednak zdecydowanie służy do picia czerwonego napoju. Same zobaczcie:

Koszt zestawu dwóch innowacyjnych kieliszków to 24$ (ok. 100 zł) - to nie tak mało, ale musimy przyznać, że chętnie sprawdziłybyśmy czy to naprawdę działa. Jeśli tak - szminka na naszych ustach byłaby bezpieczna, jak nigdy dotąd a spożywanie wina jeszcze przyjemniejsze :)

Chciałybyście wypróbować taki gadżet?

Zobacz też: Konturowanie twarzy... winem! Musicie to zobaczyć

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

zdjęcia: iStock

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 02:56

Nasze propozycje