Poprzedni artykuł: Wielbiciele kierowali w jej stronę komplementy, ale księżna Kate miała... Następny artykuł: Jaka jest ulubiona piosenka królowej Elżbiety? Będziecie zaskoczone :)

Koniec z piaskiem na stopach - ten trik sprawi, że wakacje będą jeszcze przyjemniejsze :)

Kobieta,
,
, tagi: wakacje, plaża, triki urodowe, lato
Kochasz plażowanie, ale nienawidzisz, gdy piasek skrzypi ci w butach? Musisz wypróbować ten trik!

Plaża, choć cudowna, ma jedną małą "wadę" - piasek jest dosłownie wszędzie ;) Szczerze mówiąc, nie stanowi to żadnego problemu do momentu, gdy kończymy plażowanie i udajemy się do hotelu/pensjonatu/domu. Razem z piaskiem - zwłaszcza tym na stopach. Czy da się z tym cokolwiek zrobić?

Prosty sposób na oczyszczenie stóp z piasku

Czy też należysz do osób, które przed włożeniem butów idą obmyć stopy w morzu i od razu wskakują w obuwie? Czy raczej cierpliwie czekasz na ręczniku aż stopy wyschną i dopiero wtedy próbujesz strząsnąć z nich piasek? Jak wiadomo, żadna z tych metod nie jest doskonała, dlatego my proponujemy prosty trik. Od tej pory na plażę (obok kremu z filtrem) zabieraj jeszcze jeden kosmetyk - talk lub puder dla dzieci.

Wystarczy posypać talkiem zapiaszczone stopy i wetrzeć go w skórę. Kosmetyk pochłonie wilgoć i sprawi, że piasek z łatwością da się zetrzeć ze stóp. Pozostając z dala od twoich butów :)

Z tego triku korzystamy osobiście i potwierdzamy - to działa! Jest tylko jeden minus - jeśli jesteśmy bardzo opalone, trzeba liczyć się z tym, że talk lub puder zostawią białą warstewkę na skórze. Jednak naszym zdaniem lepsze to niż zapiaszczone buty - czy dla was także, musicie zdecydować same. Zawsze można też po prostu przejść się boso ;)

Zobacz też: Zawiera 12 razy więcej witaminy C niż pomarańcza - ten składnik wkrótce będzie hitem!

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Skóra stóp potrzebuje nawilżenia - polecamy kremy pielęgnacyjne z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 23:01

Nasze propozycje