Poprzedni artykuł: Pokaż nam swoją propozycję wiosennego makijażu i wygraj zestaw kosmety... Następny artykuł: Szokujące wyznanie Barbary Kurdej-Szatan. Przez chorobę nie może mieć...

Żeby poderwać chłopaka, wysłała mu... prezentację w PowerPoincie! Z jakim rezultatem?

Kobieta,
,
, tagi: miłość, viral, jak poderwać chłopaka
Istnieją różne sposoby zwrócenia na siebie uwagi chłopaka, ale ta dziewczyna wyszła poza wszelkie schematy. Tak wygląda "podryw na PowerPointa"!

Źródło zdjęcia: Twitter/LizzyFenton

Nie liściki, nie SMSy, nawet nie zaczepki na Facebooku - Lizzy Fenton postanowiła przekonać do siebie chłopaka za pomocą prezentacji w PowerPoincie. Ta zaskakująca historia z miejsca stała się viralem, a na nietypowe wyznanie zakochanej dziewczyny zwrócił uwagę sam Microsoft. Przyznajemy - takiego sposobu na podryw jeszcze nie widziałyśmy :)

Lizzy bardzo rzeczowo podeszła do kwestii swojego zauroczenia - niczym wzorowy pracownik korporacji wykonała szczegółową prezentację, w której uargumentowała swojej sympatii dlaczego warto się z nią umówić. Na slajdach wypunktowała swoje zalety, m.in. poczucie humoru (wierzymy na słowo), wyczucie stylu oraz... walory fizyczne. Udowodniła m.in., że w ostatnich latach jej piersi sporo urosły, przedstawiając ich przemianę za pomocą wykresu.

Gotowy plik przesłała do Cartera - chłopaka, którego postanowiła w ten sposób do siebie przekonać. Umieściła też slajdy z prezentacji na Twitterze, które szybko rozprzestrzeniły się w mediach społecznościowych. Wśród użytkowników komentujących "wystąpienie" Lizzy znalazł się Microsoft, który zwrócił jej uwagę, że zapomniała w nim wspomnieć o swoich umiejętnościach obsługi ich programu ;)

Niestety, starań Lizzy nie docenił ten, dla którego zrobiła to wszystko - adresat prezentacji za pośrednictwem Twittera "podziękował" dziewczynie za wysiłek i znajomość jednocześnie. Mówiąc wprost, dał jej kosza - najwyraźniej argumenty sympatycznej koleżanki go nie przekonały...

Nie będziemy ukrywać - ta historia w pewnym sensie nas zauroczyła :) Co prawda prezentacja w PowerPoincie nie jest zbyt romantycznym środkiem przekazu, ale kreatywność i odwaga Lizzy zdecydowanie robią wrażenie. Ciekawi nas tylko, czy rzeczywiście wierzyła, że w ten sposób przekona do siebie wybranka czy raczej podeszła do sprawy z przymrużeniem oka. Niezależnie od wszystkiego, na pewno udało jej się zwrócić na siebie uwagę.

Co sądzicie o "podrywie na PowerPointa"? Czy to mogło się udać?

Zobacz też: Uwodzi mężczyzn i podnosi pewność siebie. Zapozuj tak do zdjęcia a będziesz wyglądać atrakcyjniej!

Źródło zdjęcia głównego: Twitter/LizzyFenton

Polecamy kobiece pomadki do ust, które pomogą zwrócić uwagę mężczyzny w bardziej konwencjonalny sposób ;)

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 czerwca 2018, 20:23

Nasze propozycje