Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska w ogniu krytyki. Wpędza młode mamy w kompleksy! Następny artykuł: Pamiętacie słodką Zuzię Skalską z serialu Niania? Zobaczcie, na jaką ś...

Jak rozpoznać idealnego kochanka? Tych 6 szczegółów go zdradza

Kobieta, , tagi: seks, miłość, związek
Sprawdź, po czym rozpoznać, że on jest naprawdę świetny w łóżku!

Zamknij oczy i wyobraź sobie kochanka idealnego. Zapewne masz przed oczami pięknie umięśnione ciało boskiego Adonisa, które przypomina antyczne rzeźby. Jego postawa jasno pokazuje, że ma na ciebie ochotę, a wzrok ponętnie wędruje po całym twoim ciele. Ale czy taki mężczyzna naprawdę może okazać się boski w sypialni? Oczywiście! Jest jednak pewne „ale”…

Po czym poznać, że on jest dobry w łóżku?

To czy facet jest naprawdę cudny w łóżku zależy jedynie od naszej subiektywnej oceny. Są jednak pewne cechy, których każda kobieta pożąda u idealna kochanka. Jeśli spotkasz takiego mężczyznę, lepiej nie wypuszczaj go z sypialni!

Czy wygląd to podstawa? Nie, nie, i jeszcze raz nie! Podobnie jak w przypadku prawdziwej bogini seksu, którą zapewne jesteś, wygląd stanowi niezwykle ważna kwestię, ale nie najważniejszą. Mężczyzna przede wszystkim powinien być zadbany i schludnie ubrany, co świadczy o tym, że ma szacunek do siebie, innych, a szczególnie do Ciebie. Nie oszukujmy się, każda z nas pragnęłaby utonąć z rozkoszy w ramionach perfekcyjnie wyrzeźbionego faceta, ale czy same wyglądamy niczym modelki Victoria’s Secret? Nie! Więc nie oczekujmy też od naszych partnerów, by sami przypominali gwiazdorów Hollywood.

Jeśli już rozwialiśmy wątpliwości co do wyglądu kochanka idealnego, skupmy się na tym, co jest najistotniejsze. W naszej galerii znajdziesz cechy, dzięki którym poznasz, że on naprawdę jest boski w łóżku.

Zobacz także: W jakim wieku seks daje najwięcej przyjemności?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 listopada 2018, 12:56

Nasze propozycje