Poprzedni artykuł: Koniec z dietami bezglutenowymi, Dukanem i produktami paleo! Teraz wsz... Następny artykuł: 5 seksownych przebieranek, które doprowadzą go do szaleństwa

Te dziewczyny schudły NAWET PO 100 KILO! Zobacz 20 spektakularnych metamorfoz!

Kobieta,
,
, tagi: dieta, odchudzanie, metamorfozy
Chcesz schudnąć, ale potrzebujesz motywacji? Zanim na listę postanowień noworocznych wpiszesz „15 kg mniej”, zobacz galerię inspirujących metamorfoz dziewczyn, którym udało się zrzucić nawet sto kilogramów!

Każda z nas marzy o tym, żeby choć trochę schudnąć. Nawet dziewczyny o perfekcyjnej sylwetce dostrzegają w sobie niedoskonałości, nad którymi chcą popracować.

Niektóre próbują same gotować zdrowiej, inne korzystają z dietetycznego cateringu (przeczytaj, czy jest skuteczny). Zanim postanowisz zrzucić zbędne (choćby tylko w twoim mniemaniu) kilogramy, zobacz galerię niezwykłych zdjęć dziewczyn, które pokonały swoje ciało, lenistwo i uprzedzenia. Walcząc z otyłością, uwierzyły, że mogą być piękne.

Niektóre z nich schudły 30 kg, inne 50, a jedna nawet sto kilogramów. Bez ograniczającej je nadwagi zaczęły zupełnie nowe życie!

Jak sama dobrze wiesz, metamorfoza nie ogranicza się tylko do tego, jak wyglądasz, ale przede wszystkim wiąże się z tym, jak się czujesz.

Dziewczyny z naszej galerii pokochały siebie i swoje nowe ciała. Zasługują na to, co najlepsze! Brawo za wytrwałość :)

Zobacz także: Ile kalorii ma kebab?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2018, 15:57

Nasze propozycje