Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska ma niespodziankę dla przyszłych mam. Ciąża zdecydowan... Następny artykuł: Poznajcie najlepszą Recenzentkę Grudnia katalogu KWC!

Mąż razem z kochanką nazywał ją "tłustą krową". Nie uwierzycie, jak się na nim odegrała...

Kobieta,
,
, tagi: metamorfozy, skuteczna dieta
Betsy Ayala zupełnie nie żałuje, że dowiedziała się o romansie męża. Ba, nawet jest mu wdzięczna. Dzięki temu... schudła.

Motywacje do schudnięcia mogą być różne. Betsy Ayala w 2013 roku urodziła córkę. Po porodzie cierpiała na depresję poporodową, w jej małżeństwie się nie układało. W walce ze stresem pomagało jej jedzenie. Była świadoma swoich problemów z wagą, ale prawdziwą motywacją do ich zgubienia okazał się dopiero romans męża.

Zobaczcie także:  Ta modelka została zhejtowana w sieci! Powód? Jest w zaawansowanej ciąży i nosi...

Dwa dni po świętach w 2013 roku odkryła w telefonie męża, jakie wiadomości wymieniał ze swoją kochanką. Nazywał w nich Betsy "tłustą krową". Kobieta załamała się. Nie tylko samą zdradą. Mąż nigdy nie zwrócił jej w żaden sposób uwagi, że powinna popracować na zrzyceniem kilogramów.

To był decydujący moment w jej życiu. W marcu zaczęła chodzić na zumbę, a potem na siłownię. Zmieniła także swoją dietę. Tym sposobem straciła 46 kilogramów i jak sama określa, stała się zupełnie inną osobą zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Teraz wierzy w swoje możliwości i chce dawać dobry przykład córce.

Nie, nie zostawiła męża. Dalej są małżeństwem. Jak z perspektywy czasu Betsy ocenia to, co zrobił jej mąż? Możecie się zdziwić, ale jego zdradę uważa za na swój sposób "błogosławieństwo", ponieważ zmotywował ją do zmian w jej życiu. Ich obecne relacje określa jako dobre, ale przyznaje, że trochę czasu jej zajęło zanim zdołała mu przebaczyć.

Zobaczcie w naszej galerii, jak bardzo zmienił się jej wygląd.

Polecamy także:  Ma wysportowane ciało i płaski brzuch. Ale kiedy przychodzą te dni, wygląda tak, jakby była... w ciąży!

Foto: Instagram


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2017, 17:50

Nasze propozycje