Poprzedni artykuł: Mamy zdjęcia z planu nowej części Greya! Dakota i Jamie na plaży i...... Następny artykuł: Klaudia Halejcio zaliczyła wpadkę! "Ładnie namalowany kaloryfer! Brawo...

Odwołanie wizyty w ostatniej chwili, intymna fryzura... Nie zgadniecie, co najbardziej denerwuje ginekologów!

Kobieta,
,
, tagi: ginekolog
Jak się zachować u ginekologa? To pytanie najczęściej nam towarzyszy przed pierwszą wizytą, ale czy "doświadczonym" kobietom nie zdarza się faux pas?

Zastanawiacie się, jak wygląda praca ginekologa? Wiadomo, że to także są osoby, które miewają swoje gorsze dni. Czy jednak nasze zachowania nie powodują u nich mniej pozytywnego nastawienia?

Przed wizytą wiele kobiet zastanawia się, do jakiego ginekologa się udać. Który lekarz, oprócz wiedzy, będzie miał też miłe usposobienie? Często panie mają z tym problem, przez co długo odkładają wizytę u specjalisty.

Polecamy:  Takiego sposobu na bóle menstruacyjne jeszcze nie było... chcemy to wypróbować!

Niestety niektóre zachowania lekarza nie są uwarunkowane jedynie jego charakterem, czy złym dniem, a tym... co sobą prezentują kobiety. Zastanawiacie się, co może denerwować ginekologa? W naszej galerii znajdziecie kilka takich sytuacji. Niemniej jednak wcale nie usprawiedliwiamy niemiłych lekarzy;)

Foto: iStock

Polecamy:  Poznaj najgorętsze trendy beauty

Oto płyny do higieny intymnej polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 grudnia 2018, 13:37

Zobacz także

Nasze propozycje