Poprzedni artykuł: Sztuczne piersi z... odzysku? Nie uwierzycie, co wystawiono na aukcji Następny artykuł: Dziewczyna Księcia Harry'ego przypomina Kate Middletone? Na tym zdjęci...

Mężczyzna oświadczał się ukochanej... 148 razy, a ona tego nie widziała!

Kobieta,
,
, tagi: zaręczyny
Ray Smith planował oświadczyny przez 5 miesięcy. Wszystko zaczęło się od tego, że dowiedział się, że zostanie ojcem!

O tak oryginalnych oświadczynach dawno nie słyszałyśmy:) Niedawno nie mogłyśmy uwierzyć w zaręczyny w wannie. Ale historia Claire i Raya jest o wiele bardziej urocza. Kiedy Claire Bramley powiedziała swojemu chłopakowi, że jest w ciąży, na pewno nie spodziewała się, że w jego głowie narodził się plan. Ray powiedział jej, że chce dokumentować, jak rośnie ich dziecko, a raczej jak powiększa się brzuch Claire. Robił jej zdjęcia - czasem, gdy samotnie stała, czasem pozował razem z nią. Na każdym ze zdjęć pojawiała się małą karteczkę z pytaniem... "Czy wyjdziesz za mnie?". Ray wcześniej dyskretnie przyklejał karteczkę, tak by Claire tego nie widziała.

Polecamy także: Żona Jamiego Dornana pokłóciła się z mężem o... dakotę! Czyżby aktorów łączyło coś więcej?

Jak można się domyślać, dziewczyna chciała oglądać zdjęcia, więc zazwyczaj musiał robić je dwa razy  - w werszji z karteczką i bez niej, aby tajemnica nie wyszła na jaw. Z drugiej strony nie był pewien, czy aby Claire nie widzi karteczki... 

Po 5 miesiącach, Ray zmontował wszystkie zdjęcia (148!) w jeden film i wyświetlił go swojej dziewczynie w Boże Narodzenie, przy czym padł na kolana i na żywo, już bez karteczki poprosił ją o rękę. Nie mogła odmowić:)

Wierzycie w to, że dziewczyna niczego nie zauważyła? A może nie chciała popsuć zabawy ukochanemu? Zobaczcie ten materiał. 

Polecamy także:  Ten chłopak umówił się z... 12-letnią siostrą swojej dziewczyny. Nie uwierzycie, dlaczego to zrobił

A o jakich oryginalnych oświadczynach wy słyszałyście? A może same przeżyłyście taką niespodziankę?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 czerwca 2018, 21:36

Nasze propozycje