Poprzedni artykuł: Ta dziewczyna przeszła 40 operacji, bo ojciec uważał, że jest 'wadliwa... Następny artykuł: Karolina Szostak w bikini. Jest czym się chwalić?

Jak teraz wyglądają dziewczyny z t.A.T.u.?

Kobieta,
,
, tagi: metamorfozy gwiazd
Ich piosenki "Ja soszła s uma" i "Nas nie dogoniat" nucił chyba każdy. Wokalistki zespołu t.A.T.u. nie wyglądają już tak niewinnie, jak kiedyś.

Julia Volkova i Lena Katina, czyli wokalistki kontrowersyjnego zespołu t.A.T.u., na początku lat dwutysięcznych były jednymi z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd sceny muzycznej. Ale czy teraz są podobne do siebie z początków kariery? Jednej z nich zmiany nie wyszły niestety na dobre...

Zdjęcie: East News

Jak teraz wyglądają wokalistki t.A.T.u.?

Zespół t.A.T.u stał się bardzo szybko rozpoznawalny nie tylko za sprawą wpadających w ucho utworów, ale również wizerunku wokalistek. Julia i Lena posądzane były o biseksualizm. Te plotki udawało im się przez długi czas skutecznie wykorzystywać i podsycać.

Zobacz także: Pamiętacie serialową Ally McBeal? Nie zgadniecie, jak teraz wygląda!

Doskonale pamiętamy ich gorący pocałunek na scenie (nie jeden zresztą). Po tym incydencie w mediach aż zawrzało. Ponadto kilkunastoletnie wówczas dziewczyny zakładały dość skąpę ubrania i stawiały raczej na niegrzeczny wizerunek

Zdjęcie: East News

Mimo że w 2009 roku wokalistki zawiesiły działalność zespołu i rozpoczęły karierę solową, od czasu do czasu dawały wspólne koncerty.

Zobacz także: Lady Gaga zmaga się z poważną chorobą! Czy jej kariera jest zagrożona?

Po raz ostatnio zaśpiewały razem w 2014 roku podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Pojawiła się nadzieja na reaktywację t.A.T.u., ale pomysł szybko upadł ze względu na narastający konflikt między Julią i Leną.

Aktualnie obie nadal zajmują się muzyką, ale ich wizerunek uległ spektakularnej zmianie. 

Zdjęcie: Instagram; Ons.pl; Instagram

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Zdjęcie główne: East News

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2018, 18:42

Nasze propozycje