Poprzedni artykuł: Brad wreszcie podjął decyzję! Ale co na to Angelina? Następny artykuł: Wiecie, że Ania Przybylska miała siostrę? Agnieszka Kubera udzieliła s...

Pamiętacie serialową Ally McBeal? Nie zgadniecie, jak teraz wygląda!

Kobieta,
,
, tagi: metamorfozy gwiazd, seriale
Wy także śledziliście losy prawniczki z Bostonu, w której rolę wcielała się Calista Flockhart? Od premiery serialu Ally McBeal minęło 20 lat. Czy dzisiaj poznalibyście główną bohaterkę? Sprawdźcie, jak teraz wygląda.

"Ally McBeal" to jeden z najpopularniejszych seriali amerykańskich, który zawładnął sercami Polaków. Zaraz po historiach grupy przyjaciół z "Beverly Hills 90210", czy perypetiami "Przyjaciół", to właśnie losy młodej prawniczki skupiały przed telewizorami rzesze wiernych widzów. Jego premiera w Stanach miała miejsce w 1997 roku, a w Polsce równy rok później.

Polecamy:  Uwielbiany serial po 20 latach wraca na ekrany! Jak dziś wygląda Esmeralda?

W każdym odcinku serialu prezentowano inną sprawę sądową, z którą zmagała się kancelaria, w której pracowała główna bohaterka, tytułowa Ally, lecz to jej życiowe perypetie najbardziej interesowały widzów:)
Calista Flockhart miała wówczas 32 lata i choć wydawać by się mogło, że jeszcze wiele ról przed nią, to jednak do tej pory jest kojarzona głównie z Ally.

Polecamy:  Antonio Banderas schudł i bardzo się zmienił - co się stało ze znanym aktorem?

Jak obecnie wygląda Calista? Czy poznalibyście ją na ulicy? Jest żoną Harrisona Forda i matką adoptowanego syna Liama. Mamy nieodparte wrażenie, że czas się dla niej zatrzymał. Na ściankach zawsze promienieje, a kiedy oglądamy jej zdjęcia w ostatnich 20 lat, tylko utwierdzamy się w tym przekonaniu. Zobaczcie je w naszej galerii. 

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Zapisz

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 czerwca 2018, 10:07

Nasze propozycje