Poprzedni artykuł: Tinder stworzył aplikację randkową dla... 37 orientacji seksualnych. Z... Następny artykuł: "Gdy wszedł do naszej garderoby..." - Paulina Krupińska zdradza, jak p...

Pokazała swój brzuch 11 dni po porodzie. Nie wszystkim się to spodobało:(

Kobieta,
,
, tagi: ciążowy brzuszek
Poporodowy brzuszek naraził młodą matkę na falę krytyki. Na szczęście mogła liczyć na pomoc:)

Takie niechęci ze strony obcych osób Giovanna Fletcher się nie spodziewała. Po tym, jak opublikowała zdjęcie ze swoim odbiciem w lustrze, inne kobiety zaczęły ją krytykować. jJedna z instagramowiczek napisała: „Zobaczcie, mamusia nadal ma brzuszek”.

Zobacz także:Przez 18 miesięcy nie mogła patrzeć w lustro. Teraz pokazała na Instagramie „ciemną stronę ciąży i macierzyństwa”

Krytykujące Giovannę kobiety chyba nigdy nie były w ciąży - młode matki wiedzą, że  powrót do formy po dziewięciu miesiącach noszenia malucha w brzuchu, nie jest taki łatwy, jak może się wydawać. Skóra jest rozciągnięta i tuż po porodzie kobieta wygląda, jakby... nadal była w ciąży. Na szczęście Fletcher wiedziała, co napisać, aby wyjść z całej sytuacji obronną ręką:

Kilka dni temu otrzymałam komentarz na temat mojego brzucha, gdzie ktoś śmiał się ze mnie (…). To było 11 dni po porodzie. Doznałam szoku, ale ten komentarz również mnie rozbawił. Te słowa jednak sprawiły mi przykrość. Owszem, mam jeszcze brzuszek, ale to on bezpiecznie przechowywał mojego małego chłopczyka przez całe dziewięć miesięcy. Ten sam brzuch wypełnił świat jeszcze większą miłością i światłem, niż się spodziewałam. Mój brzuch będzie powoli znikał, ale nigdy nie przestanę być wdzięczna za wszystko, co mi dał – napisała Giovanna.

Najważniejszy w całej tej sytuacji był jednak komentarz męża kobiety, który stanął w jej obronie i pokazał, że kocha ciało żony tak samo mocno, jak przed ciążą. Ten komentarz pokazuje, jak ważne jest rodzicielstwo oraz ile szczęścia potrafi wnieść do życia każdej pary.

Jestem bardzo dumny z mojej pięknej żony. Kochałem jej brzuch, kiedy miała w nim synka i kocham go teraz. Na kobietach wywiera się ogromną presję i zmusza do szybkiego powrotu do formy sprzed ciąży. A te kąśliwe komentarze są dla kobiet bolesne. Wszyscy powinniśmy wspierać mamy za to przez co przeszły, Bez względu na to czy urodziły naturalnie, czy też nie. Mamusie, jesteście wspaniałe – wasze brzuchy i wszystko inne też! – napisał w odpowiedzi na falę hejtu mąż Giovanny.

Podoba nam się reakcja świeżo upieczonego taty! Ale nie tylko on zareagował krytykę. Natychmiast pojawiły się komentarze kobiet, które podkreślały, że macierzyństwo to piękny oraz najlepszy czas i nikt nie ma prawa krytykować ciała kobiety, która przez dziewięć miesięcy nosiła dziecko.

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 02:52

Nasze propozycje