Poprzedni artykuł: Agnieszka Kaczorowska schudła już 8 kilogramów! Jak jej się to udało? Następny artykuł: Ta dziewczyna wygląda zupełnie jak Kylie Jenner. Z jedną różnicą - int...

19-letnia córka Umy Thurman wygląda identycznie jak mama! Poznajcie piękną Mayę

Kobieta,
,
, tagi: Uma Thurman, viral, dzieci gwiazd
Długo unikała blasku fleszy, ale teraz wzbudza zachwyt i... niedowierzanie. Córka Umy Thurman, Maya Thurman-Hawke, jest do niej niesamowicie podobna!

Dzieci gwiazd zawsze budzą zainteresowanie mediów, ale niektórzy rodzice wolą trzymać swoje pociechy z dala od show-biznesu - przynajmniej dopóki nie osiągną odpowiedniego wieku. Tak było w przypadku Mayi Ray Thurman-Hawke - córki Umy Thurman i Ethana Hawke. Dopiero niedawno świat zyskał okazję, by zobaczyć, jak bardzo jest podobna do swojej mamy!

Jak wygląda córka Umy Thurman?

Maya Ray Thurman-Hawke jest pierwszym dzieckiem ze związku Umy Thurman i Ethana Hawke. 19-latka dotychczas bardzo rzadko pokazywała się na publicznych imprezach, unikając ciekawskich spojrzeń i medialnego rozgłosu. Sytuacja uległa zmianie w 2017 roku, gdy nastolatka wzięła udział w kampaniach reklamowych AllSaints i Calvin Klein. Modeling to jednak nie wszystko - jako nieodrodna córka swoich rodziców, Maya postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. Od niedawna możemy podziwiać ją w mini-serialu BBC "Małe kobietki".

BBC/Playground Pictures

Od momentu, gdy postawiła stopę na czerwonym dywanie, Maya wzbudza ogromne zainteresowanie - przede wszystkim za sprawą uderzającego podobieństwa do swojej sławnej mamy. Piękna nastolatka odziedziczyła po Umie rysy twarzy i charakterystyczny uśmiech - na niektórych ujęciach wygląda jak kopia ulubienicy Quentina Tarantino. Czy czeka ją równie spektakularna kariera? Trzymamy za nią kciuki!

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak wygląda córka Umy Thurman i Ethana Hawke - dostrzegacie podobieństwo?

Zobacz też: Ania Lewandowska powiększyła sobie usta? Prawda jest chyba inna...

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 października 2018, 23:31

Nasze propozycje