Poprzedni artykuł: Najprzystojniejszy mężczyzna w rodzinie królewskiej? Wcale nie Harry a... Następny artykuł: Jak książę Filip nazywa królową Elżbietę, gdy są tylko we dwoje? Będzi...

Pamiętacie Filipa z 'Rodziny Zastępczej'? Ten uroczy urwis bardzo się zmienił :)

Kobieta,
,
, tagi: metamorfozy gwiazd
Sergiusz Żymełka zaczynał karierę aktorską w wieku 9 lat. Teraz ma 26 lat i jest wręcz nie do poznania.

Wszystkie doskonale pamiętamy Sergiusza Żymełka jako Filipa z "Rodziny Zastępczej". Grał inteligentnego, aczkolwiek psotliwego chłopca, który miał niebywałą smykałkę do interesów. Już od najmłodszych lat wiedział, jak powinien zarobić pieniądze. Jak teraz wygląda ulubieniec widzów sprzed lat?

Zdjęcie: Facebook; Ons.pl; Ons.pl (2000 rok, 2005 rok i 2009 rok)

Jak zmienił się Sergiusz Żymełka?

Mało kto o tym wie, ale Żymełka zaliczył spektakularny występ w... pierwszej części przygód Harrego Pottera. Dubbingował wówczas Draco Malfoy'a, o czym niewiele się mówi. Mimo to serialowy Filip już chyba zawsze będzie kojarzony tylko z rolą w "Rodzinie Zastępczej". Pojawił się jeszcze w kilku innych produkcjach, ale żadna z nich nie przyniosła mu jednak takiego rozgłosu. Poza tym nie były to bardzo znaczące i godne zapamiętania role.

Zobacz także: Jak zmienili się aktorzy z serialu 'Przyjaciele'? Jeden z nich jest nie do poznania!

Kariera Sergiusza zakończyła się w zasadzie na "Rodzinie Zastępczej", która zniknęła z ekranów w 2009 roku. Co robił po występie w serialu? Zawsze mówił, że chce pójść do szkoły teatralnej. Ostatecznie decyzję zmienił i postanowił wybrać zupełnie inny kierunek. Padło na Wyższą Szkołę Zarządzania i Prawa oraz kierunek psychologia biznesu

Tak wygląda teraz Sergiusz Żymełka:

Zdjęcie: Facebook; Facebook (2015 rok i obecnie)

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Zdjęcie główne: Facebook; Ons.pl

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2018, 21:52

Nasze propozycje