Poprzedni artykuł: Nareszcie! Zosia Ślotała zdradziła płeć dziecka Następny artykuł: Otylia Jędrzejczak jest mamą zaledwie kilka dni, a fanki... już ją kry...

Jak sprawić, by to był najlepszy seks w waszym życiu?

Kobieta,
,
, tagi: seks, związek
Do waszej sypialni wkradła się nuda? Seks nie dostarcza wam już tylu emocji? Koniecznie wypróbujcie te sztuczki! Dzięki nim na zawsze zapomnicie co to „nudny seks”.

Seks z ukochanym to nie tylko zwierzęce pożądanie, to budowanie intymności, poznawanie swoich potrzeb i partnera. To bliskość i romantyzm, dzięki którym uczycie się swoich ciał i siebie nawzajem. Niestety im dłuższy staż związku, tym częściej zapominamy o tym, czym właściwie jest romantyzm. Do naszego życia wkrada się rutyna, a seks odbieramy niekiedy jako powinność. A to błąd!

Teraz zapewne zastanawiasz się, co niby się kryje pod pojęciem „romantyzm”. Nie, nie mamy na myśli wielogodzinnego przygotowywania owoców morza, które mają wpłynąć na potencję ukochanego, ani wykwintnej szwajcarskiej czekolady pobudzającej jego zmysły, niesamowicie drogiego szampana, który kosztuje tyle, co pół twojej pensji, a nawet czekania na niego w łóżku w samej bieliźnie i seksownej pozie niczym z filmów dla dorosłych... Oczywiście wszystkie z tych elementów sprawią przyjemność twojemu ukochanemu, niemniej warto sięgnąć po nieco inne sztuczki, dzięki którym seks na nowo dostarczy wam niezapomnianych emocji.

Przeczytaj także: W tych filmach aktorzy naprawdę uprawiali seks 

W naszej galerii znajdziesz triki, dzięki którym w waszej sypialni na nowo zawita dzika namiętność.

Zdjęcia: iStock

Dzięki tym pomadkom twoje usta będą wyglądać jeszcze bardziej ponętnie:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 czerwca 2018, 22:51

Nasze propozycje