Poprzedni artykuł: Na chwile słodkiej beztroski… od ponad 60 lat zaprasza Pszczółka Następny artykuł: Już w sprzedaży „VIVA! PIĘKNA NA LATO”

Od wystającego brzucha do superseksownej figury w... kilkanaście sekund

Kobieta,
,
, tagi: wystający brzuszek, instagram, blogerki, body positive
Popularna blogerka obnaża sekrety "idealnych" zdjęć z Instagrama.

Wystający brzuch to twój kompleks, który pogłębia się za każdym razem, gdy przeglądasz zdjęcia innych kobiet na Instagramie? Być może zmieni się to za sprawą tych fotografii. Blogerka Milly Smith po raz kolejny udowodniła, jak łatwo można manipulować swoim wyglądem w mediach społecznościowych - bez korzystania z Photoshopa!

Od wystającego brzucha do perfekcyjnej figury w... kilkanaście sekund

Teoretycznie wszystkie wiemy, że media społecznościowe przekłamują rzeczywistość. Jednak co innego zobaczyć na własne oczy, jak to faktycznie działa - popularna blogerka należąca do ruchu body positive najwyraźniej postawiła sobie za punkt honoru, by nam to uświadomić. I trzeba przyznać, że wie, co robi!

Milly, która kilka miesięcy temu zasłynęła za sprawą "rajstopowego triku wyszczuplającego", nie zwalnia tempa i znów jest na ustach wszystkich. Tym razem za sprawą zaskakującego kolażu, który przedstawia dwa kontrastujące ze sobą zdjęcia. Na jednym z nich Milly prezentuje szczupłą, seksowną figurę z widoczną thigh gap, zaś na drugim pokazuje wystający brzuszek i krągłe uda w pełnej krasie. Różnica jest uderzająca:

Te dwa zdjęcia zostały wykonane jedno po drugim - jedyne różnice to ustawienie ciała oraz fakt, że na jednym z nich Milly ma na sobie (ponownie!) wyszczuplające rajstopy. Aż trudno uwierzyć, że tylko tyle potrzeba, by pochwalić się "idealną" figurą na Instagramie. A jednak!

Rzecz jasna Milly nie byłaby sobą, gdyby nie opatrzyła tych zdjęć mocnym wpisem. Namawia w nim kobiety, by nie niszczyły sobie życia, goniąc za wirtualnymi ideałami. Przekonuje, że trzeba kochać i szanować swoje ciało takie, jakim jest - zawsze warto się samodoskonalić, ale nigdy za cenę zdrowia i dobrego samopoczucia. Post szybko stał się viralem - pozytywny przekaz Milly spodobał się tysiącom internautów. I wcale nas to nie dziwi!

Zdarza wam się "oszukiwać" na Instagramie?

Zobacz też: Ta matka wygląda jak... dziewczyna swojego syna! Nie zgadniecie, jak ona to robi...

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Kochaj i pielęgnuj swoje ciało - polecamy wysoko oceniane balsamy modelujące z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 12:35

Nasze propozycje