Poprzedni artykuł: Tak dziwnej mody na robienie selfie jeszcze nie widziałyśmy… Następny artykuł: Elsa z Krainy Lodu... istnieje naprawdę! Zobaczcie jej zdjęcia

Nie masz pomysłu na zapakowanie prezentu? Znalazłyśmy 15 pięknych (i prostych) inspiracji

Kobieta,
,
, tagi: pakowanie, prezent
Pakowanie prezentów często zajmuje nam sporo czasu. Zwłaszcza wtedy, kiedy chcemy, aby każdy pakunek wyglądał wyjątkowo, a nam wszystkie możliwe pomysły na ozdabianie podarków już się skończyły. Wtedy wkraczamy my i... inspirujemy!

Coraz częściej odchodzimy od pstrokatych papierów ozdobnych i wybieramy te jednolite o połyskującym wykończeniu. W sklepach papierniczych czy marketach można spotkać złote, srebrne, a nawet fioletowe i różowe rolki. Nie stronimy również od szarego papieru, który przeciągnięty rafią lub połyskującą tasiemką, wygląda równie zachęcająco. Wystarczy w rogu podarku dołączyć jeszcze kokardkę i gotowe!

Jeśli chcesz, aby pakowany przez Ciebie prezent wyglądał naprawdę elegancko, wybierz szary/biały/czarny papier. Ważne jest to, aby był zupełnie gładki. Wzorki będą burzyć koncepcję. W pasmanterii kup dodatkowo aksamitną wstążkę w dowolnym kolorze. A później po prostu przewiąż nią podarek. To niezwykle prosty, ale jednocześnie efektywny i przede wszystkim dość szybki sposób na pakowanie. 

W naszej galerii możesz znaleźć 15 pomysłów na to, jak zapakować prezent, aby podobał się każdemu.

Zobacz także: Jak stworzyć klimat świąt w domu?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2018, 21:50

Nasze propozycje