Poprzedni artykuł: 20-letnia córka Kasi Kowalskiej zaskakuje odważnymi zdjęciami! To pols... Następny artykuł: Pamiętacie Peggy ze 'Świata według Bundych'? Tak zmieniła się od czasó...

Mały Szymek z serialu 'Ranczo" wyrósł i teraz to prawdziwy przystojniak!

Kobieta,
,
, tagi: metamorfozy gwiazd
Maciej Cempura przez pięć sezonów "Rancza" grał genialnego Szymka Solejuka. Czy pozostał przy aktorstwie?

Pamiętacie małego Szymka Solejuka z serialu "Ranczo? W superpopularnej produkcji TVP grał on syna Macieja i Kazimiery Solejuków. Był miejscowym małym geniuszem. Ostatni odcinek obejrzeliśmy w 2016 roku i o ile Ilona Ostrowska grająca Lucy Wilską czy „Kusy" czyli Paweł Królikowski niespecjalnie się zmienili, to wcielający się w Szymka Solejuka Maciej Cempura zamienił się w prawdziwego przystojniaka!

Zdjęcie: Screen z vod.tvp.pl

Jak teraz wygląda Szymek z serialu "Ranczo"?

Szymek Solejuk grał w pięciu sezonach serialu - wykazywał się niezwykłym talentem. Poznali się na nim Lucy, ksiądz proboszcz i wójt, którzy ufundowali dla chłopca stypendium, by mógł kształcić się w dobrej szkole. Szymek miał sporo rodzeństwa - Kazimiera i Maciej Solejukowie doczekali się siedmiorga dzieci. Oprócz Szymka w serialu pojawiają się Marian, Kasia, Rysio, Zbyszek, Muniek i Jan.

W sezonach 6-10 Szymek już się nie pojawiał. W serialu mówi się tylko, że pojechał na studia do Warszawy.

Zobacz także: Nastoletnia Mania z 'Przepisu na życie' teraz ma 26 lat. Jest piękną kobietą!

Maciej Cempura zaczął grać Szymka, gdy miał 10 lat. Dorastał więc na oczach widzów. Młody aktor ma na swoim koncie role nie tylko w serialu "Ranczo". Fani mogli go zobaczyć między innymi w "Na dobre i na złe" oraz w serialu "Odwróceni". 

Teraz ma 21 lat i studiuje w Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Białymstoku. Myślicie, że jeszcze przypomina małego Szymona? :)

Zdjęcie główne: Screen z vod.tvp.pl/Facebook

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 października 2018, 03:58

Nasze propozycje