Poprzedni artykuł: Aktorka z 'Na Wspólnej' pokazała zdjęcie z dzieciństwa - jak ona się z... Następny artykuł: Pierwsze zdjęcia Kylie Jenner po ciąży. Uwierzycie, że dopiero co urod...

Pamiętacie Emilkę Pietras z 'Top Model'? Teraz to zupełnie inna osoba!

Kobieta, , tagi: Top Model, metamorfozy gwiazd
Jak zmieniła się Emilia Pietras? Ulubienica jurorów i widzów pierwszej edycji "Top Model" jest teraz wręcz nie do poznania.

Od czasów premierowej edycji "Top Model" mija już osiem lat. Emitowane po raz pierwszy w 2010 roku show zyskało ogromną rzeszę fanów, a Emilka Pietras była zdecydowanie jedną z ulubienic telewidzów. Dzisiaj aspirująca modelka wygląda zupełnie inaczej. Najbardziej w oczy rzucają się włosy. Metamorfoza, którą przeszła, robi ogromne wrażenie.

Jak wygląda teraz Emilia Pietras z "Top Model"?

Emilia Pietras nie ukrywała, że w programie znalazła się przez przypadek. Szybko jednak stała się jedną z uczestniczek typowanych do roli finalistki. Ostatecznie odpadła w dziewiątym odcinku. Przerosło ją zadanie z "odegraniem sceny śmierci".

Zobacz także: Pamiętacie Olę z 'Top Model'? Nie uwierzycie, jak bardzo się zmieniła!

Pietras była też jedną z naprawdę niewielu uczestniczek programu "Top Model", która po zakończeniu udziału w show, nieźle radziła sobie w branży modelingowej. Przez jakiś czas udało jej się pozyskiwać ciekawe kontrakty zarówno dla polskich, jak i zagranicznych tytułów. 

Zobacz także: W 2011 roku została polską Top Model. Jak dziś wygląda Olga Kaczyńska?

Od 2014 roku nikt jednak o Emilii nie słyszał. Pojawiła się wówczas po raz ostatni w porannym programie "Dzień Dobry TVN" i po tym występie zniknęła z show-biznesu. Jednak przez cały ten czas prowadziła Instagram, gdzie regularnie publikuje zdjęcia. 

W naszej galerii możecie zobaczyć jej najbardziej aktualne zdjęcia. W której fryzurze waszym zdaniem wygląda lepiej? :)

Zdjęcie główne: Materiały prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 listopada 2018, 07:02

Nasze propozycje