Poprzedni artykuł: Najprzystojniejszy więzień na świecie znowu zaskakuje! Tym razem wylał... Następny artykuł: Fanka ostro o Gwit: 'Znowu wyglądasz jak bańka!'. Aktorka perfekcyjnie...

Jak dziś wygląda "Sabrina, nastoletnia czarownica"? Czas się dla niej zatrzymał :)

Kobieta,
,
, tagi: metamorfozy gwiazd
Melissa Joan Hart, odtwórczyni głównej roli w serialu "Sabrina, nastoletnia czarownica" ma 41 lat. Jak teraz wygląda?

Słynny na całym świecie serial "Sabrina, nastoletnia carownica" był emitowany w latach 1996-2003. I mimo że od tamtej pory minęło 14 lat, Joan Hart nadal wygląda, jakby miała dwadzieścia kilka lat. 

Metamorfoza "Sabriny, nastoletniej czarownicy"

Produkcja opowiada o przygodach Sabriny J. Spellman - młodej czarownicy, która w wieku 16 lat dowiaduje się, że jest czarownicą. W poznawaniu magicznych umiejętności wspierają ją ciotki - Hilda i Zelda. Zresztą niejednokrotnie ratują siostrzenicę z opałów. Nieodłącznym partnerem wielu przygód Sabriny jest jej czarny, gadający kot, Salem.

Zdjęcie: Instagram; Instagram

Ten serial przyniósł Melissie największy rozgłos, ale na tym jej kariera aktorska się nie skończyła. W późniejszych latach zagrała również w takich produkcjach, jak: "Tajemnica wyspy Pine Cove", "Fałszywy narzeczony", "Mellisa i Joey" czy "Santa Con".

Jej życie prywatne w tym czasie również kwitło. W 2003 roku wyszła za mąż za muzyka Marka Wilkersona. Urodziła trzech synów: Masona Waltera (2006), Braydona Harta (2008) i Tuckera (2012). 

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak bardzo i czy w ogóle Melissa Joan Hart zmieniła się w ciągu 14 lat :).

Zdjęcie główne: Materiał pasowe

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lipca 2018, 12:05

Nasze propozycje