Poprzedni artykuł: Ta polska gwiazda ma 50 lat, a ma ciało jak nastolatka! Następny artykuł: Aktywna nawet podczas okresu? To możliwe! Poznaj 4 korzyści płynące z...

Jak dziś wygląda serialowa Dr Quinn? To nie do uwierzenia!

Kobieta,
,
, tagi: metamorfozy gwiazd, Jane Seymour
Jane Seymour skończyła w tym roku 66 lat, ale... naprawdę trudno w to uwierzyć. Zobaczcie, jak dziś wygląda Dr Quinn!

W latach 90-tych znali ją wszyscy - na śledzenie losów Jane Seymour jako Dr Quinn poświęciłyśmy niejeden wieczór w towarzystwie mamy lub siostry. Od tamtej pory minęło sporo czasu, a odtwórczyni głównej roli w tym roku skończyła 66 lat. Myślicie, że bardzo się zmieniła? No to będziecie zaskoczone!

Jane Seymour w 2017 roku - wiecznie młoda Dr Quinn?

Choć Jane Seymour nie udało się uniknąć zaszufladkowania i większości jej postać na zawsze skojarzyła się z lekarką z Colorado Springs, aktorka wciąż pozostaje bardzo aktywna zawodowo i regularnie pojawia się na dużym ekranie. A to nie wszystko - Jane dużo podróżuje, ćwiczy taniec i prowadzi ożywione życie towarzyskie. Jest też bardzo aktywna na Instagramie, gdzie regularnie publikuje swoje zdjęcia.

Upływający czas wydaje się nie robić na Dr Quinn większego wrażenia - aktorka wciąż może pochwalić się nienaganną figurą i zaskakująco młodą twarzą. Gdy niedawno opublikowała fotografię w stroju kąpielowym, fani nie kryli zachwytu. "Jesteś zachwycająca", "Wyglądasz perfekcyjnie" - takich komentarzy są na profilu Jane setki, jeśli nie tysiące. Cóż - na pewno nie są bezpodstawne!

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak dziś wygląda Jane Seymour - dałybyście jej 66 lat?

Zobacz też: Uwielbiała je Diana, teraz nosi je księżna Kate. Te buty z sieciówki pokochała rodzina królewska!

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 czerwca 2018, 19:45

Nasze propozycje