Poprzedni artykuł: Już jutro startuje El Sol Zouk Festival! To najlepsza impreza karnawał... Następny artykuł: Nie uwierzycie, jak zwykła zabawka może zaszkodzić zdrowiu dziecka

Co o Annie Lewandowskiej mówi Joanna Jędrzejczyk? Przyznaje, że ma nazwisko po mężu, ale...

Kobieta,
,
, tagi: Anna Lewandowska
Czy mistrzyni w tajskim boksie docenia to, co robią jej koleżanki? Będziecie zaskoczone, co Joanna Jędrzejczyk powiedziała o Ani Lewandowskiej :)

Dwie najsłynniejsze trenerki w Polsce - Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska - nie schodzą z pierwszych stron gazet. Ich poczynania bacznie śledzą także portale. Nic dziwnego, w końcu ufają im miliony kobiet nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Wśród opinii jednak nie brakuje także hejtu.

Zobaczcie także:  Co za figura! Anna Lewandowska pokazała brzuszek w bikini

Co zatem na temat obecnie ciężarnej trenerki, Anny Lewandowskiej sądzi Joanna Jędrzejczyk? Czy ją gani? Nic podobnego.

Jest bardzo mądrą dietetyczką, bardzo fajnie prowadzi Roberta i kilku innych piłkarzy. Jesteśmy w kontakcie. To jest niesamowite (...) Ania Lewandowska ma nazwisko po mężu, ale ta dziewczyna zrobiła swoją karierę i oddaję jej ogromny szacunek. Podziwiam Anię i tak samo Roberta za jego sukcesy, ale podziwiam ich za to, że są naprawdę wspaniałymi ludźmi przede wszystkim, bardzo normalnymi i za to ich cenię.

Co jeszcze o naszych trenerkach sądzi Mistrzyni Świata UFC? I czy jej samej nie ominęła fala hejtu? Zobaczcie, co jeszcze powiedziała w rozmowie z Party.pl. 

Polecamy Także:  W 16 miesięcy schudła 30 kg. Przyczyna jej nadwagi była zaskakująca

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 listopada 2018, 04:02

Nasze propozycje