Poprzedni artykuł: Dzięki tym sztuczkom seks pod prysznicem sprawi wam jeszcze większą pr... Następny artykuł: 27-latka pokazała, co jej zrobił były partner. Nie zgadniecie, czym zd...

Czy Joanna Koroniewska wróci do... M jak Miłość?

Kobieta,
,
, tagi: Joanna Koroniewska, m jak miłość
Joanna Koroniewska w "M jak miłość" grała Małgosię Mostowiak, czyli ukochaną córkę Lucjana, w którego rolę wcielał się zmarły Witold Pyrkosz. Czy zatem pożegna serialowego ojca i zobaczymy ją w przyszłych odcinkach?

Lucjan Mostowiak, czyli tak naprawdę Witold Pyrkosz miał w serialu ukochaną córkę Małgosię, którą pieszczotliwie nazywał Myszką. W jej rolę wcielała się Joanna Koroniewska.

Polecamy:  Odmieniona Dominika Ostałowska! Zmieniła fryzurę i... schudła?

Trzy lata temu jednak aktorka postanowiła zakończyć pracę w serialu. Jej bohaterka zatem została wysłana do Stanów Zjednoczonych, gdzie wpadła w sidła sekty.
Po śmierci Witolda Pyrkosza zastanawiano się, czy Joanna Koroniewska wróci na plan, aby ponownie wcielić się w rolę córki i pojawić się na pogrzebie serialowego ojca. 

Czy Joanna Koroniewska wróci w M jak Miłość?

Pani Joanna nie wróci do „M jak miłość”. Ma nowe projekty, o których jeszcze nie mogę mówić - mówi w Fakcie agentka aktorki, Aleksandra Piwar.

Polecamy:  Szokujące wyznanie Barbary Kurdej- Szatan

To że aktorka nie zamierza wrócić na plan serialu nie oznacza jednak, że nie pożegnała Witolda Pyrkosza. Jak wiele gwiazd, opublikowała wzruszający post na Instagramie ze zdjęciem z planu "M jak miłość". 

Witku, na zawsze pozostaniesz w moim sercu i z pewnością wszystkich, którzy zetknęli się z Tobą w pracy jak i uwielbiających Cię widzów. Takiego artysty i człowieka nie da się zapomnieć. Charyzma i poczucie humoru nie do zastąpienia. Smutek ogromny. Spoczywaj w pokoju Myszka - napisała aktorka pod zdjęciem. 

Jej fani dołączyli się do wyrazów smutku z powodu śmierci aktora. 

Czy żałujecie, że Joanna Koroniewska nie pojawi się w serialu? 

Polecamy:  Pogrzeb Witolda Pyrkosza. Żegnają go tłumy, w tym: Kożuchowska, Lipowska, Kurdej-Szatan... ZDJĘCIA

Foto: EastNews

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2018, 01:26

Nasze propozycje