Poprzedni artykuł: 'BASMATI BLUES' już na DVD Następny artykuł: Ubrania od serca – wspólny program marki Vizir i Towarzystwa Nasz Dom...

Kiedyś była brzudulą, a teraz? Niesamowita metamorfoza w filmie 'Narzeczony na niby'

Kobieta, , tagi: Julia Kamińska, film
Julia Kamińska, kiedyś rozbrajająca szczerością w serialu „Brzydula”, teraz olśniewa na plakacie najbardziej romantycznej komedii tej zimy – w „Narzeczonym na niby” (w kinach od 12 stycznia). I nie jest tam sama!

Julia Kamińska w filmie "Narzeczony na niby" olśniewa! Partnerują jej najpopularniejsze gwiazdy polskiego kina: Barbara Kurdej-Szatan, Piotr Stramowski, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Mikołaj Roznerski, Sonia Bohosiewicz i Krzysztof Stelmaszyk. To nie koniec gorących nazwisk. W filmie zobaczymy również: Andrzeja Grabowskiego, Dorotę Kolak, Ilonę Ostrowską, Ewę Kasprzyk, Janusza Chabiora i Sebastiana Karpiela-Bułeckę.

„Narzeczonego na niby” pokochają ci, którzy choć raz zakochali się w niewłaściwej osobie oraz ci, którzy wierzą, że o prawdziwą miłość warto walczyć, nawet jeśli zaczyna się mocno niefortunnie.

narzeczony na niby

Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w emocjonalny rollercoster. Szybko okaże się, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

Czy małe, niewinne kłamstewko może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej katastrofy? A może dopiero jak wszystko się w życiu rozpada, możliwe staje się poukładanie wszystkiego od nowa? Przekonacie się w kinach już 12 stycznia.

Film wyreżyserował Bartosz Prokopowicz. Producentem filmu jest TFP Sp. z o.o., zaś koproducentami: Telewizja Polsat Sp. z o.o., Cyfrowy Polsat S.A., Polkomtel Sp. z o.o. oraz Edipresse Polska S.A.

Narzeczony na niby – ale miłość prawdziwa!
Od 12 stycznia w kinach!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

10 grudnia 2018, 09:59

Zobacz także

Nasze propozycje