Poprzedni artykuł: Przyłącz się do programu „Po stronie natury” i zadedykuj drzewo bliski... Następny artykuł: Skandal na Festiwalu Filmowym w Cannes. Monica Belluci pokazała sutek...

Kryzys w książęcym małżeństwie? Para zdecydowała się na poważny krok...

Kobieta,
,
, tagi: związki, kate middleton, małżeństwo, książę William
Czy związek Kate i Williama naprawdę przechodzi kryzys? Najnowsze doniesienia z dworu są niepokojące...

Przez lata uchodzili za parę idealną, jednak ostatnio nad ich związkiem zbierają się czarne chmury. Plotki o kryzysie w małżeństwie książęcej pary krążą od miesięcy, jednak dotychczas żadne z nich nie potwierdziło tych spekulacji. Niestety, najnowsze doniesienia jednoznacznie wskazują, że coś jest na rzeczy - podobno Kate i William zdecydowali się na... terapię małżeńską.

Jak do tego doszło? Problemy zaczęły się, gdy w połowie marca książę udał się w samotną podróż do Szwajcarii, podczas której nie stronił od towarzystwa pięknych kobiet. Z jedną z nich, australijską modelką Sophie Taylor, spędził przyjemnie czas na stoku. Jednak prawdziwą burzę wywołało udostępnione w sieci nagranie z genewskiego klubu, na którym doskonale widać rozbawionego księcia. Nic dziwnego, że siedząca w tym czasie z dziećmi w domu Kate poczuła się poważnie dotknięta...

Brytyjskie media donoszą, że relacje między małżonkami uległy znacznemu ochłodzeniu - chociaż genewskie wybryki księcia nie zostały oficjalnie skomentowane przez pałac, najwyraźniej Kate straciła zaufanie do Williama. Mówi się, że do tej pory zmaga się ze sobą, by mu wybaczyć - w celu naprawy szkód para miała podjąć decyzję o rozpoczęciu terapii.

Czy uda im się rozwiązać problemy? Podczas niedawnej oficjalnej wizyty we Francji (Kate zaprezentowała się w przepięknej sukni, które media okrzyknęły "najpiękniejszą kreacją od czasu ślubu") wydawało się, że między małżonkami wszystko jest "po staremu". Nie zapominajmy jednak, że członkowie rodziny królewskiej potrafią mistrzowsko zachowywać pozory, gdy wymaga tego sytuacja. Miejmy nadzieję, że Kate i William szybko uporają się z kryzysem i zniknie potrzeba udawania czegokolwiek.

Co sądzicie o tych doniesieniach? Wierzycie, że w ich małżeństwie rzeczywiście jest aż tak źle?

Zobacz też: Księżna Kate ponownie z polską torebką za mniej niż 200 zł! Jaka to marka?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lipca 2018, 08:22

Nasze propozycje