Poprzedni artykuł: Żona Jamiego Dornana pokłóciła się z mężem o... Dakotę! Czyżby aktorów... Następny artykuł: Julia Wieniawa czaruje smakami na wiosnę! Już 4 marca zaskoczy gości M...

Kelly Family wracają na scenę po 12. latach nieobecności! Bardzo się zmienili?

Kobieta,
,
, tagi: gwiazdy, muzyka, The Kelly Family
Byli prawdziwą ikoną lat 90. - niektórzy ich kochali, dla innych byli synonimem... obciachu. Uwaga: Kelly Family wracają!

Ta wiadomość zelektryzowała wszystkich, którzy mieli szczęście dorastać w latach 90. - najsłynniejszy muzyczna rodzina na świecie po 12. latach nieobecności na scenie zapowiedziała wielki powrót. Tak, to dzieje się naprawdę - Kelly Family wydają nową płytę i prawdopodobnie zechcą powtórzyć sukces sprzed kilkunastu lat.

Źródło zdjęcia: okładka płyty The Kelly Family/Over The Hump

Założony w połowie lat 70. amerykańsko-europejski zespół stał się sławny na całym świecie - nie tylko za sprawą wielu przebojów (chyba każdy z nas pamięta piosenkę "An Angel"), ale także sobie tylko właściwej, rodzinnej formacji. W skład grupy wchodziło w pewnym momencie aż jedenaścioro długowłosych członków rodziny Kelly - Daniel Jerome (znany także jako Papa Dan), jego druga żona Barbara Ann oraz ich dzieci: John, Jimmy, Barby, Paddy, Angelo, Kathy, Patricia, Joey i Maite. Wprawdzie na przestrzeni lat zespół się nieco uszczuplił (nie wszyscy zachowali też długie włosy, nad czym ubolewamy), ale mimo wszystko to wciąż Kelly Family...

Źródło zdjęcia: okładka płyty The Kelly Family/We Got Love

Nowa płyta zatytułowała (a jakże) "We Got Love" pojawi się w sprzedaży 24. marca, a premierę pierwszego singla zapowiedziano na 3. marca. Przyznajemy, że jesteśmy bardzo ciekawe - co prawda w czasach szkolnych fakt bycia jawnym fanem Kelly Family w niektórych kręgach był uważany za szczyt obciachu (ewentualny coming-out mógł zrujnować życie towarzyskie śmiałka), ale nie da się ukryć, że wiele z nas szalało za Paddym (który szczęśliwie zdecydował się opuścić zakon, do którego wstąpił w okolicach 2008 roku). Powrót grupy to prawdziwe wydarzenie, które z pewnością będą śledzić miliony fanów (i nie tylko) Kelly Family na całym świecie.

Cieszycie się z powrotu Kelly Family? Kupicie ich nową płytę?

Zobacz też: To koniec Conchity Wurst - brodata laureatka Eurowizji więcej nie zaśpiewa. Co się stało?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lipca 2018, 08:17

Nasze propozycje