Poprzedni artykuł: 10-letni chłopiec zapuścił włosy, żeby zrobić perukę dla chorej przyja... Następny artykuł: 5 książkowych premier na zimowe wieczory (same premiery!)

Was też wszyscy pytają, kiedy zajdziecie w ciążę? Zobaczcie, co odpowiada Ewa Chodakowska:)

Kobieta,
,
, tagi: ciąża, Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska ma już chyba dość pytań o to, kiedy zostanie mamą... Zobaczcie, co odpisała fance. Słusznie?

Kiedy Ewa Chodakowska zajdzie w ciążę - ten problem zdaje się pochłaniać fanki trenerki wszystkich Polek. To na pewno efekt tego, że mamą zostanie w tym roku inna sportsmenka - Anna Lewandowska. Ale fanki Ewy przekonują też, że to idealny czas na ciążę dla Chodakowskiej. Czy zwracają też uwagę na wiek trenerki?

Wiele bezdzietnych kobiet po 30. ciągle słyszy od swoich bliskich: "To kiedy będzie dzidziuś?". Dzieje się tak, mimo że wiek, w którym kobiety decydują się na macierzyństwo dość przesunął się w porównaniu z tym, w jakim wieku zachodziły w ciążę chociażby nasze matki, nie mówiąc już o babciach. Najlepszy wiek na potomstwo postanowili nawet ustalić naukowcy. Zobaczcie: Odkryto, w jakim wieku najlepiej urodzić pierwsze dziecko. Wcale nie przed 30.!

Część z nas zgadza się z tymi wynikami badań, inni uważają, że lepiej zdecydować się na pierwsze dziecko przed 30. - mamy wtedy więcej sił, nasi rodzice (dziadkowie malucha) są zdrowsi i mogą nacieszyć się wnukiem. Opinii jest pewnie tyle, ile kobiet na świecie i każda z nich ma do nich prawo.

Gorzej, gdy otoczenie zaczyna naciskać na kobietę, że pora już zajść w ciążę. Właśnie takie sytuacje nie omijają Ewy Chodakowskiej. Choć Chodakowska sama już opowiedziała, kiedy planuje ciążę - trzy tygodnie temu w  magazynie „Flesz. Gwiazdy i Styl" przyznała, że marzy o dziecku i daje sobie dwa lata na powiększenie rodziny.

Mimo tej deklaracji wiele osób popędza trenerkę w swoich komentarzach, pisząc, że może nareszcie czas na zostanie mamą. Ewa postanowiła więc odpowiedzieć wszystkim ciekawskim, jakie są jej plany na najbliższe miesiące, dodając znaczący wpis na Instagramie.

 

(...)Gratuluje szczęścia i radości innym, ale mam też powody do swojego szczęścia.. swoje radości, których nie zamieniam za nic!! Babeczki! Mój kalendarz jest wypełniony projektami do końca lipca - nie mogę i nie chceę o wszystkich mówić - to spełnienie marzeń i niespodzianka Nie ma tu jednak miejsca na ciążę, na programy treningowe związane z ciążą (...)- tak brzmi fragment podpisu pod zdjęciem na Instagramie Ewy Chodawkowskiej.

Jednak wpis nie zamknął ust użytkownikom. Zaraz pod nim pojawił się bowiem komentarz. 

@chodakowskaewa Ewa przepraszam Cię bardzo. Wiem, że nie powinnam się wtrącać w Twoje życie, ale kiedy będzie czas na ciążę? Rozumiem, że spełniasz się zawodowo i wielkie gratulacje, ale czas ciąża to taki piękny stan i dziecko.... każda kobieta jest stworzona do bycia mamą...

Trenerka nie pozostała obojętna i odpisała miło, ale stanowczo.

Kochanie, dobrze zaczęłaś :) będę się posiłkować Twoimi słowami :) "nie powinnam się wtrącać" .. No nie powinnaś :) bez urazy ❤️

Oj nieładnie! Zastanawiam się kto wymyśla takie pierdoły i po co? Kto na tym korzysta? Na pewno nikt z mojego otoczenia.. Przeczytałam dziś : chodakowska będzie robić programy dla kobiet w ciąży - w ten sposób zamierza wrócić na szczyt "Wrócić na szczyt" Co to w ogóle znaczy? I czy ten szczyt jest jeden? Czy każdy z nas ma te same ambicje? Cele? Pasje? Boże broń! Jestem tu gdzie jestem z własnego wyboru, przez ostanie lata odmawiam okładek, wystąpień, ścianek, nawet udziałowi w ukochanym przez Was wszystkich Azja Express ostatnio odmówiłam.. programu do których "celebryci" próbują się wkupić za pieniądze.. Czy ludzie nie potrafią zrozumieć, ze nie każdy w swoim wyobraźniu odczuwa "SZCZYT" jako brylowanie w mediach tv i prasie? Ja tego nie czuje.. Tu gdzie jestem teraz, to mój szczyt pełen spełnienia zawodowego, osobistego, pełen spokoju, ciepła, miłości... troski.. radości z życia - może nie tak jakby media plotkarskie sobie tego życzyły.. no bo bez skandalu, bez kontrowersji, bez "parcia na szkło" bez możliwości zarabiania na mnie Marny ze mnie kęs Dlaczego tak jest? Ponieważ mam swoj "kanał komunikacji" - mam tutaj swoj fanpage i nie zamierzam zmieniać mojej filozofii - nie zamierzam złamać się i stać się częścią grona, które musi istnieć w mediach (tych plotkarskich tez), żeby istnieć wizerunkowo .. To nie moja bajka.. ja zwyczajnie lubię swoj "domek w necie", który sama zbudowałam, który sama wypromowałam, na który sama miałam pomysł.. Zosia Samosia ❤️ Nie dam się prowokacji - ucinam w mig wszelkie spekulacje wyssane z palca Gratuluje szczęścia i radości innym, ale mam tez powodowy do swojego szczęścia.. swoje radości których nie zamieniam za nic!! Babeczki! Mój kalendarz jest wypełniony projektami do końca lipca - nie mogę i nie chce o wszystkich mówić - to spełnienie marzeń i niespodzianka Nie ma tu jednak miejsca na ciąże, na programy treningowe związane z ciążą - taki jeden już jest do zamówienia na mojej stronie www.bebio.pl od ponad roku - ułożony przez trenerkę z mojego teamu - trener ekspert w temacie ciąży.. prywatnie mame dwójki dzieci ❤️ Ja się za ten temat jeszcze przez kilka lat zabierać nie zamierzam ❤️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Co sądzicie o reakcji trenerki? Dobra odpowiedź? A jak wy reagujecie na takie pytania?

Polecamy także:  Mąż razem z kochanką nazwał ją "tłustą krową". Nie uwierzycie, jak się na nim odegrała...

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 listopada 2018, 08:27

Nasze propozycje